У Чернівцях 2 березня з благодійним концертом на підтримку ЗСУ виступить Іво Бобул

З любов’ю до України та вірою у Перемогу! 2 березня у Чернівецькій обласній філармонії з благодійним концертом на підтримку ЗСУ виступить Народний артист України, популярний український співак, буковинець Іво Бобул. Початок події о 19:00, повідомили організатори Clever Production.

Концертна програма матиме символічну назву “І буде день, і буде Перемога!” Для шанувальників Іво Бобул готує всіма улюблені і знані хіти, нові композиції, написані вже під час великої війни в Україні та сюрпризи.

Іво Бобул – Народний артист не лише за званням, а й за визнанням народу. Багато пісень із його репертуару заслужено визнані золотими хітами естради, адже важко знайти в Україні людину, яка б їх не чула! Серед них «Душі криниця», «Місячне колесо», «Берег любові», «Якщо любиш – кохай», «На Україну повернусь», «Осінній сад», «Скрипалю», «Мадонно Україно!», «Одна-єдина» та ще багато інших.

“Артист, унікальний тембр голосу якого не сплутаєш із жодним іншим, запрошує Вас у світ Її Величності Пісні! Тож запрошуємо зустрітись, поспівати ці пісні разом, підтримати один одного емоційно і, звичайно, підтримати наших військових”, – запрошують на концерт організатори Clever Production.

Квитки доступні за посиланням:
https://chernovtsy.karabas.com/ua/ivo-bobul-i-bude-den-i-bude-peremoga-5


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації