Тонкощі вибору метальних ножів

Метання холодного знаряддя в поверхню вважається справжнім мистецтвом, не дивно, що подібні циркові номери та вистави збирали сотні захоплених глядачів. Для досягнення подібного ефекту необхідні не тільки посилені тренування, але і правильні ножі для метання.* Найпростіше це робити в перевірених магазинах, наприклад ONE-CLICK.

Чим саме виділяються метальні ножі?

Насправді далеко не кожне лезо може використовуватися для метання, оскільки може просто затупитися внаслідок постійних ударів об тверду поверхню. Адже саме для метальних ножів використовують особливо міцну сталь і продумують спеціальну геометрію, що відповідає за ефективну передачу імпульсу від кидка в стіну або будь-яку іншу горизонтальну поверхню.

При створенні метальної зброї продумується конструкція, яка не деформується навіть після активного використання. Саме для цього опрацьовується балансування корпусу. А вага конструкції найчастіше не перевищує двох сотень грамів. Таке обмеження продумується не дарма, інакше метнути важкий ніж на далекі відстані просто не вийде.

Як вибрати метальне знаряддя?

Під час купівлі варто звернути увагу на особливість конструкції.

Найчастіше виділяють ножі:

  • спортивного призначення, виділяються відсутністю упору і гарди, а у хвостовику обов'язково присутні отвори, що забезпечують краще балансування;
  • бойового призначення, вони вже оснащуються руків'ям, що забезпечує надійний хват, але за необхідності здатні під час кидка досягти потрібної мети.

Окремо в категорію метального знаряддя виділяються японські метальні клинки, які виділяються продуманим балансуванням і дають змогу доповнити колекцію поціновувачів. Найголовніше, під час купівлі варто звернути увагу на моделі, виробників та відгуки попередніх покупців. Саме в такому разі ви зможете підібрати ніж, який підійде саме вам.

Добре, якщо ви купували таку зброю раніше, і трохи розбираєтесь в питанні, якщо ні – працівники магазину завжди допоможуть під час вибору і зорієнтують, враховуючі ваші побажання.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації