Сьогоднішня спека - це лише квіточки: Україні синоптики прогнозують дуже гарячий тиждень

Підвищення температурних показників, яке відбулося в Україні у суботу, 26 серпня, - це лайт-версія спеки, що насувається на країну. З неділі температура підвищиться ще, а протягом наступної тижня сягатиме +32...37 градусів. Таким прогнозом поділилася синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці у Facebook.

"Тому вже зараз подумайте, як мінімізувати вплив гарячого повітря. Особливо важливо захиститися людям із серцево-судинними недугами", - написала фахівець і закликала не розводити костриць на містах та на узбіччях, пише Діалог.

Так, 27 серпня вдень температура повітря становитиме +30...34, лише на сході будуть комфортніші +27...30. Водночас встановлюватиметься суха погода, невеликі дощі можливі лише на південному заході та крайній півночі.

Наступної тижня спека посилиться. Особливо це стосується південних, центральних та північних областей, де колонки термометрів піднімуться до +33...37. На ослаблення сильної спеки слід очікувати не раніше, ніж четверга, 31 серпня.

Діденко опублікувала синоптичну карту, з якої випливає, що в Україні найближчими днями буде чи не найспекотніша погода в Європі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації