Секретний спосіб прискорити зарядку телефону: треба натиснути лише одну кнопку

Коли ви ставите телефон на зарядку, вам точно хочеться, щоб він зарядився якнайшвидше і завжди був під рукою. Ми вже розповідали, як заряджати телефон, щоб не "вбити" батарею, а сьогодні ділимося, як прискорити зарядку пристрою.

Як виявилося, якщо натиснути лише одну кнопку, телефон зарядиться в рази швидше. Цією кнопкою ви відключите всі фонові програми та трафік, що значно прискорить час заряджання пристрою, пише Internet.ua

Все, що вам потрібно натиснути – це кнопку "режим польоту". Таким чином ви відключите всі фонові програми, мобільний зв’язок, Bluetooth, Wi-Fi, а також інші фонові програми та споживання телефоном трафіку. Цей режим повинен прискорити час, який потрібно телефону, щоб зарядити батарею.

Включити режим польоту зовсім не складно. Опустіть "шторку" телефону вниз, пролистайте і знайдіть іконку з малюнком літачка і натисніть її. Все, тепер ваш смартфон зарядиться швидше.

Дуже важливо потім відключити режим польоту, інакше користуватися телефоном ви буквально не зможете — мережа не відповідатиме і більшість функцій не спрацюють. Вимкнути "режим польоту" можна також одним натисканням — все за тією ж схемою.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації