Різновиди холодильників Whirlpool: довговічні та стильні моделі на всі випадки життя

Whirlpool — відомий бренд побутової техніки. Випускає прилади, які роблять життя комфортним. Їм можна делегувати частину рутинних та виснажливих побутових клопотів. Кухня — місце зосередження девайсів. Особливої уваги заслуговують холодильники. Вони надійні, довговічні та стильні. Ціни — виправдані на 100%. *

В асортименті переважають холодильні агрегати європейського та американського формату. Перші — високі та вузькі, з морозильною камерою знизу. Другі — широкі та місткі, зони охолодження та заморожування знаходяться «пліч-о-пліч».

Для зручності девайси Whirlpool класифікують за різними ознаками: від корисного об’єму до внутрішнього оснащення.

Дизайн

Мінімалістичний та стриманий зовнішній вигляд — одна з головних переваг. Яким би не був інтер’єр кухні, холодильник Whirlpool впишеться ідеально. Крім класичного білого кольору можна вибрати:

  1. Матовий чорний, який і через 10 років буде в тренді;
  2. сріблястий, на якому не видно сліди дотиків та забруднення;
  3. натуральний сталевий, що зберігає привабливість навіть у разі появи подряпин.

Габарити

За габаритами та об’ємом кухонні девайси можна об’єднати у дві групи:

  • Середні. Підходять для «парубоцького» житла і для невеликих родин. Вміщують до 350 літрів.
  • Великі. Оптимальні для любителів масштабних закупів: на тиждень чи навіть місяць вперед. Загальна місткість — понад 400 літрів.

Клас енергоспоживання

Завдяки помірному енергоспоживанню використовувати розробки Whirlpool вигідно. Безперервна робота холодильника мінімально відображається на платіжках за електропостачання, якщо клас енергоефективності — вищий за А. Американський виробник турбується про фінансовий добробут потенційних користувачів, тому випускає агрегати А+ та А++.

Система розморожування

Переважна більшість моделей — з сучасною та зручною системою No Frost. Її плюс — рівномірне розподілення температури всередині камер. Ручне розморожування не потрібне, оскільки на внутрішніх стінках не накопичується «паморозь». Достатньо час від часу мити полички й секції, протирати ущільнювач та корпус зовні.

Зрідка зустрічаються холодильники з крапельною системою. Вона також частково автоматизована. В конструкції передбачено випарник, який забезпечує охолодження повітря всередині. За відведення зайвої вологи відповідає продумана дренажна система.

Різновид компресора

Найбюджетніші моделі — зі звичайним компресором. Він «галасливий», але дешевий і стійкий до стрибків напруги.

У дорожчих девайсів компресор інверторний, тому для них характерні:

  • Низький рівень шуму,
  • зносостійкість та стабільність,
  • економне енергоспоживання,
  • плавна робота,
  • можливість підтримання фіксованої температури впродовж тривалого часу.

Для виготовлення холодильників компанія Whirlpool використовує лише сертифіковані матеріали та складники, тож можна сподіватися на високі експлуатаційні характеристики.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації