Керівник "Чернівціжитлобуду" Володимир Мороз привітав співробітників підприємства та всіх буковинців з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі! Минає складний, напружений, однак змістовний рік.

У Новий 2022 рік ми входимо з надією і вірою, що все нам вдасться, все у нас вийде.

Найперше, хочу подякувати моєму колективу, всьому ТзОВ "Чернівціжитлобуд", колегам, друзям за чесну роботу, підтримку, розуміння. Веселого і багатого вам Різдва та Нового року!

Добра, тепла, достатку вашим родинам у році, що наступає!

Вдячний і однодумцям з "Єдиної альтернативи", котрі зробили все, щоби змінити нашу область, місто Чернівці на краще. Виправдали довіру людей, довели, що ми здатні навести лад у всьому.

Також дякую і колегам-депутатам за принципову позицію, щирість, відданість інтересам Буковини. За конструктив та мудрість, за професіоналізм і порядність. Здоров'я та щастя вам у Новому році, наснаги і перемог!

Хочу висловити слова подяки і всім буковинцям за довіру, небайдужість і терпіння!

Фото: depositphotos.com

Нехай Різдво та Новий рік принесуть у ваші сім'ї добробут і благополуччя. Хай ваші оселі повняться щастям, а ваше життя стає кращим та різнобарвнішим! Божої вам ласки та захисту!

Лише разом ми зможемо подолати всі проблеми і негаразди, зробити наш край успішним та квітучим! І ми це зробимо.

Нехай у ці дні ваші домівки під акорди безсмертного "Щедрика" Миколи Леонтовича огортає радість, дитячий сміх та таїнство різдвяних свят, а кутя на столах буде смачною і щедрою.

Вірю, що все у нас буде добре, а в Україні запанують мир та достаток.

Тож з Різдвом Христовим та Новим 2022 роком, шановні буковинці!

Володимир МОРОЗ,
директор "Чернівціжитлобуд",
депутат Чернівецької обласної ради


Коментарі:
Більше новин по темі: