iOS та Android: які смартфони все ж кращі й чому

Серед користувачів завжди йде дискусія про те, який гаджет кращий: на базі iOS чи Android. Айфони славляться своєю продуктивністю та інноваційністю, а також посиленою безпекою. Телефоні на базі операційної системи Андроїд дешевші та за деякими функціями не поступаються «яблучним» моделям. Вони універсальні та зручні у використанні, налаштовувати гаджети можна будь-як на свій розсуд, як забажаєте. В Айфоні такої можливості немає, проте є впевненість у безпеці конфіденційних даних. *

Який смартфон вибрати? Усе залежить від ваших цілей, уподобань та бюджету. Наприклад, новий Айфон 14 Про https://storeinua.com/ua/apple-all-uk/iphone/iphone-14-pro — ідеальна модель із багатьох причин. Він оснащений новітнім процесором та акумулятором, тому ще більше продуктивний та мультифункціональний. Дозволяє знімати професійні відео, робити деталізовані яскраві знімки, грати в ігри, працювати та завантажувати будь-які застосунки для продуктивної роботи, навчання та відпочинку.

Безпека та захист

iOS — це закрита операційна система, якою управляє сама компанія Apple, що обмежує можливість власників iPhone втручатися в програмне забезпечення своїх пристроїв. Це ускладнює завдання хакерам у пошуку вразливостей в iOS.

Крім того, нові версії iOS мають стандартний інтерфейс та однаковий набір функцій. Отже, при зміні iPhone «картинка» залишається практично незмінною, за винятком старих моделей, які не підтримують нові апаратні можливості, такі як Always-On Display, Dynamic Island та інші.

Android — це відкрита операційна система, яка надає розробникам можливість змінювати вихідний код, додаючи власні оболонки та модифікації. Проте ця свобода також призводить до підвищеного ризику втрати особистих даних, оскільки користувачі можуть втручатися в систему, що грає на користь розробників шкідливих програм.

Крім того, кожен виробник Android-пристроїв пропонує власні налаштування та візуальні особливості операційної системи. При переході, наприклад, від Samsung до Xiaomi, користувачам доведеться знову звикати до нового інтерфейсу.

Визначилися зі смартфоном і шукаєте, де його придбати? Магазини електроніки STOREinUA — гарантія якості та вигідної ціни. На сайті сервісу є широкий асортимент гаджетів — як Андроїд, так і Айфон та найсучасніші новинки.

Можливості камер

Впровадження інноваційних рішень суттєво підвищує якість фотографій. Якщо вибирати між iPhone та Android, фокусуючись на якості знімання, перший варіант виходить переможцем. Навіть при відсутності природного світла Айфон робить кращі знімки в порівнянні з Android. Особливо варто зазначити портретний режим, який сприяє створенню професійних фотографій. А встановлення програм для обробки та редагування знімків, розроблених спеціально для iOS, допоможе усунути помилки та дефекти.

Завантаження програм

Власники iPhone завантажують застосунки через App Store — основний сервіс від Apple, де налічується близько 2 мільйонів програм. Кожен додаток пройде ретельну перевірку від фахівців Apple, які тестують його на вміст шкідливого програмного забезпечення та оцінюють ризики злому під час встановлення чи використання. Якщо виявляються потенційні вразливості, застосунок направляється на доопрацювання.

У власників Android-смартфонів є більший вибір застосунків, оскільки лише в Google Play їх доступно понад 3 мільйони. Додатково є можливість завантаження програм з інших ресурсів. Проте таке розмаїття несе певні ризики, воно відкриває доступ до потенційних загроз втрати даних.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації