Електрогриль Тефаль: помічник у створенні кулінарних шедеврів

Електрогриль дозволить зробити нагрівання та приготування їжі ще зручнішим. Часто він оснащений антипригарним покриттям, що полегшує його подальше очищення. Між собою моделі різняться за розмірами та функціоналом. Вони дозволяють готувати різноманітні страви: від стейків до овочів, зберігаючи натуральний смак продуктів. *

Вибираючи відповідну модель, насамперед слід враховувати виробника. Вдалим вибором стане електрогриль Тефаль. Бренд пропонує десятки моделей для різних цілей. Вони різняться формою, функціоналом і вартістю, тож кожен знайде потрібний варіант.

Критерії вибору електрогрилю

Визначившись із виробником, необхідно враховувати особливості конкретної моделі. Електрогриль Tefal практично завжди характеризується ребристою поверхнею та закритим типом конструкції. Серед критеріїв, які слід враховувати в процесі купівлі, виділяється потужність. Тут багато залежить від страв, які ви збираєтеся готувати. Так, можна виділити:

  1. Моделі з потужністю до 2000 Вт. Підходять для більш м'яких продуктів — овочів та риби. Також вони стануть раціональним вибором для приготування бутербродів та сендвічів. Крім того, пристрої з потужністю до 2000 Вт оптимальні для курки, свинини та інших видів м'яса середньої щільності. Цей діапазон дозволяє досягти хорошого рівня прожарювання, зберігаючи соковитість продуктів.
  2. Вироби з показником 2000 Вт+. Вони підійдуть для стейків та інших м'ясних продуктів. Їхня висока потужність забезпечує швидке нагрівання, тож дозволяє досягти хрусткої скоринки зовні, зберігаючи соковитість усередині.

Враховуйте той тип продуктів, які ви зазвичай готуєте, щоб підібрати потрібну модель.

Серед інших особливостей, на які варто звернути увагу, користувач виділяють:

  • наявність дисплею — забезпечує простіше управління;
  • піддон для збирання жиру — дозволить зробити приготування їжі акуратнішим;
  • таймер — контроль за приготуванням страв;
  • змінні пластини — можливість урізноманітнити меню, легке очищення.

Зважайте на ці та інші параметри, щоб підібрати модель, яка відповідає вашим потребам.

Переваги електрогрилю Tefal

Товари французького виробника давно користуються популярністю в українських покупців. Головними перевагами електрогрилів вважаються:

  1. Автоматичне приготування страв. Така функція доступна у багатьох моделях. Пристрій сам визначає товщину їжі та регулює час і температуру приготування. Це дозволяє досягати ідеального результату без необхідності постійного контролю.
  2. Наявність змінних пластин. Можна легко перемикатися між різними видами приготування їжі — наприклад, грилем, вафлями, паніні. З електрогрилем Тефаль завжди легко експериментувати.
  3. Індикатор готовності. Він демонструє, коли гриль досяг потрібної температури. Це допомагає зберегти соковитість продуктів.
  4. Рівномірний розподіл тепла. В електрогрилях французького бренду вдається уникнути пригорілих чи недоготованих ділянок.

Моделі від Тефаль — це синонім надійності та довговічності. Їхня покупка стане довгостроковою інвестицією.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації