Актуальні моделі сережок з золота різного кольору: огляд трендових форм та варіантів оформлення

Золоті сережки є класичною прикрасою ювелірного світу, здатною підкреслити індивідуальні особливості зовнішності, гармонійно доповнити будь-який образ та надати впевненості у собі. Для виготовлення зазвичай використовується дорогоцінний метал 585 проби усіх кольорів: жовтого, білого, червоного, а також їх комбінація. Прикраси можуть оздоблюватися дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням, емаллю різного кольору, оформлюватися візерунками, символікою, огранюванням, насічками. Сережки стануть чудовим подарунком на будь-яке свято, особливо якщо вони підібрані відповідно до стилю та характеру майбутньої власниці *.

Жіночні пусети з діамантами та іншим дорогоцінним камінням

Пусети – це прикраси з застібкою-гвіздком, зручні у повсякденному носінні. Вони зазвичай мають лаконічне оформлення у вигляді оздоблення камінням в центрі чи стриманою декоративною частиною (часто округлої форми). Сама вона розташовується під мочкою вуха, і кріплення таким чином стає непомітним. Однаково гарно до повсякденного, вечірнього та ділового образу пасуватимуть, наприклад, стильні моделі з білого золота, оздоблені діамантами.

Також дуже вишукано та дорого виглядають пусети з кольоровим дорогоцінним камінням, наприклад, топазами. Для оздоблення можуть використовуватися фіаніти білого, синього, зеленого, червоного кольорів.

Зверніть увагу, що створюються і моносережки-пусети, які можна комбінувати за власним бажанням з протяжками чи моделями зі складною декоративною частиною.

Також окрему категорію складають рішення без оздоблення, наприклад, пусети у вигляді пласких монеток. Оригінальним рішенням є модель з білого золота, оформлена фіанітами та чорною емаллю, з колекції Лýна від Столичної Ювелірної Фабрики™.

Сережки кафи та клаймбери: різниця між моделями, способи декорування

Кафи – це нестандартні та зазвичай масивні прикраси, які призначені для носіння на хрящі вуха. Вони ідеально доповнюють ніжний вечірній образ. Одним з різновидів прикраси є клаймбери, які розташовуються лінійно від мочки вуха до хряща. Такі моделі часто мають більш стримане оформлення та зручну застібку, що фіксується на мочці як у звичайних сережок. Випускаються як мінімалістичні клаймбери без декору, так й оздоблені прозорими кристалами.

Золоті сережки без каменів: на який дизайн звернути увагу?

Моделі без оздоблення мають свої переваги, оскільки в них втілена природна краса дорогоцінного металу, підкреслена декоративним оформленням. До того ж такі прикраси універсальні та добре комбінуються з іншими ювелірними виробами.

Золоті сережки без каменів можуть мати наступний дизайн:

  • оформлюватися насічками та алмазною гранню;
  • покриватися тонким шаром родію;
  • мати різноманітні форми (кільця, переплетення елементів, підвіски, кулі тощо);
  • створюватися з комбінації різних кольорів золота.

Також є рішення, декоровані емаллю різних кольорів. Особливо вишукано та елегантно виглядають моделі з оформленням чорною емаллю. Різнокольоровий дизайн представлений серед дитячих прикрас.

Де замовити прикраси за цінами виробника в Україні?

Столична Ювелірна Фабрика™ є одним з лідерів ринку прикрас країни. З 1997 року бренд розвивається, розширюючи асортимент та покращуючи технології виготовлення прикрас. На всі товари надається безстрокова гарантія та безкоштовна послуга професійної чистки. Доступно декілька способів оплати, зокрема, у розстрочку.

Золоті сережки зі складними та мінімалістичними варіантами дизайну можна придбати як онлайн з доставкою у всі міста країни, так і у фірмових магазинах українського бренду.

Замовити на сайті

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації