Строкової служби не буде: Міноборони затвердило нову кадрову політику

Міністр оборони Рустем Умєров підписав наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики в Україні до 2028 року. Про це пише пресслужба Міноборони, передає "Главком".

Документ визначає стратегічне бачення розвитку військової кадрової політики у сфері оборони впродовж наступних п’яти років – як під час дії воєнного стану, так і у мирний час.

«Головний акцент концепції – гарантоване задоволення потреб ЗСУ в людях під час повномасштабної війни, інтеграція в євроатлантичний безпековий простір, взаємосумісність ЗСУ зі Збройними силами держав-членів НАТО», – ідеться у повідомленні.

Очікувані результати змін:

- ЗСУ перейдуть на військову службу за контрактом. Строкову військову службу замінять інтенсивною військовою підготовкою громадян призовного віку;

- в Україні функціонуватиме дієва система рекрутингу ЗСУ професійним і вмотивованим особовим складом;

- людиноцентричний підхід до управління кар’єрою військовослужбовців з урахуванням їхньої освіти, професійного розвитку, гендерної рівності. Рівні можливості чоловіків і жінок в ЗСУ;

- удосконалена електронна система військового обліку;

- автоматизовані та цифровізовані процеси управління персоналом;

- розширена співпраця між українськими вищими навчальними закладами та вишами держав-членів НАТО і ЄС;

- ефективна та прозора система грошового забезпечення військовослужбовців та забезпечення їх житлом;

- вдосконалене психологічне забезпечення;

- нова культура взаємовідносин між командирами та підлеглими;

- належні умови для переходу від військової кар’єри до цивільного життя військовослужбовців, які підлягають звільненню з військової служби.

Моніторинг та оцінку результатів впровадження Концепції здійснюватиме Комітет з питань кадрового менеджменту в системі Міністерства оборони України.

Раніше міністр оборони України Рустем Умєров провів щотижневу телефонну розмову з американським колегою Ллойдом Остіном. Очільники міноборони двох країн обговорили останні оновлення на фронті та стан підготовки Сил оборони України до майбутнього.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації