Працівники військкомату намагалися вручити повістки священникам УПЦ МП: їх там обізвали "безбожниками"

Працівники ТЦК та СП намагалися перевірити та вручити повістки священникам УПЦ МП Ракошинського монастиря. Проте настоятель монастиря, Митрофан (Шимон) заважав військовим та грубій і зневажливій формі висловився відносно візиту в монастир співробітників військкомату.

Про це повідомляє Mukachevo.net.

У переписці Митрофан (Шимон) піддає критиці та принижує працівників військкоматів, називаючи їх в притаманному жаргоні «жуликами» та «безбожниками», які нібито перебуваючи на підпитку силою хапали та «шнуряли» людей на території монастиря.

Скрін: Мukachevo.net

За даними джерел Mukachevo.net, співробітники військкомату виконували свою роботу, не перебували в стані алкогольного сп’яніння та намагалися толерантно пояснити Митрофану Шимону свій візит в монастир.

50-річний Митрофан Шимон є досить відомою особою як серед духовенства УПЦ МП так місцевих еліт. Серед місцевих характеризується зверхнім та зневажливим ставленням, нецензурною лайкою. Поряд із духовною роботою, московський священник володіє великим фермерським господарством, яке надає йому немалий дохід. У власності священнослужителя також є дорогі автомобілі, а на місцевих виборах Шимон обраний депутатом Великолучківської ОТГ, куди висувався від проросійської Закарпатської обласної організації політична партія «Опозиційна платформа – за життя».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації