Під виглядом прирівняння корупції до “державної зради” Татаров хоче передати справи про ТОП корупцію від НАБУ до СБУ - Центр протидії корупції (ЦПК)

В Офісі президента намагаються обдурити суспільство, начебто прирівнявши корупцію під час війни до державної зради.

Про наміри змінити законодавство заявив президент Володимир Зеленський. Відповідний законопроєкт він обіцяє подати до Верховної Ради вже найближчими днями, йдеться на сторінці Центру протидії корупції (ЦПК).

На практиці це означатиме колапс антикорупційної системи. Як свідчать джерела Центру протидії корупції, законопроект надасть право розслідувати такі справи контрольованому з ОП СБУ. Це дозволить передавати до служби справи ТОП корупції НАБУ та зведе до нуля виключну юрисдикцію НАБУ.

Мова про справи, де збитки державі становлять понад 24 млн грн. Тобто, всі найбільш масштабні корупційні справи. За свідченнями ZN.ua, розробили його “під керівництвом профільного заступника ОПУ”. Скоріше за все мова йде про фігуранта корупційних справ Олега Татарова.

При цьому в ОП маніпулюють запитом суспільства на більш суворе покарання корупціонерів на час війни, оскільки покарання за державну зраду передбачає найсуворіше покарання із можливим увʼязненням до 15 років з конфіскацією майна (якщо злочин вчинено вперше). Проте в руках СБУ і звичайних судів такі зміни – це просто можливість для ОП саджати осіб з іншими політичними інтересами, при цьому звільняючи від відповідальності “своїх”.

ЦПК добиватиметься, щоб відповідний законопроєкт не було розглянуто у залі Верховної Ради.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації