Нам тепер доведеться стрімко готуватися до оборони, щоб не втратити українські території - політичний експерт

Нам (Україні) тепер доведеться стрімко готуватися до оборони, щоб не втратити нові українські території. Це така реальність. Також у своїх головах ми, нарешті, маємо зрозуміти, що таке для нас означає ПЕРЕМОГА.

Звісно, що перемогою є вихід на свої державні кордони 1991 року. Але це не перемога, а торжество справедливості та відновлення міжнародного права, яке існувало до 2014 року. Але політика це така штука, що торжеста справедливості можна очікувати десятиріччями. Наші балтійські друзі очікували відновлення справедливості 50 років. А скільки ми чекали появи Помісної Української церкви? Цей процес затягнувся на століття…

Тому насправді перемогою України буде те, що Українська держава взагалі і назавжди збережеться на політичній мапі світу. Це буде перемога №1. Про народ. Величезною Перемогою буде збереження українського народу в українській державі. Тому збереження УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ - це задача №1. Маємо пам’ятати, що війна відбувається виключно на нашій території. Всі воєнні дії проходять або на окупованих територіях України, або там, де росіяни ще хотіли б просунутися. Це впливає на нашу демографію, а не російську.

Ця війна, по суті, насправді спецоперація росії проти нашої української території. Бо ми не у рівних умовах. Бо у справжній війні це коли дві армії можуть воювати на території кожної із держав! А коли одна дердава воює на території іншої держави, яка змушена оборонятися і всі кажуть, що ви максимум, що можете, це вибити її зі своєї території і зупинитися - це таки спецоперація. Тут путін правий. Це буде війною, коли б в України з’явилися сили, ресурси, військові можливості, мобілізаційний потенціал і відсутність страху перед ядерним ударом і щоб війна була на території росії. Якщо цих всіх речей немає, то це конкретна "шизофренічна" війна.

Щодо зброї. З кожним роком війни кількість західної зброї буде не збільшуватися, а зменшуватися. Бо абсолютно логічно, що війна росії проти України відійде на другий план у зв’язку із новими конфліктами. Це велике “щастя”, якщо так можна сказати, що американський політикум намагається об’єднати війну в Україні з конфліктом на Близькому Сході…

Про це говорить політичний експерт Віталій Портніков у своєму новому відеоблозі.

Детальніше дивіться тут:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації