Шість способів, як захистити ваш iPhone від злодіїв і вберегти персональні дані

Не варто панікувати, якщо ваш iPhone викрали, перш за все потрібно завадити злодіям отримати доступ до ваших конфіденційних даних. Злодії та хакери завжди шукають способи отримати несанкціонований доступ до пристроїв і даних. Тому вживання необхідних заходів для захисту даних вашого iPhone від злодіїв має вирішальне значення.

Але є методи, про які ви маєте знати, що навіть, якщо злодії знайдуть спосіб викрасти ваш iPhone, вони не зможуть легко отримати ваші дані, розповідає видання NV.

Використовуйте пароль з буквами та цифрами

Якщо ви думаєте, що Face ID є найкращим захистом для захисту даних, то це не так. Коли ваш iPhone перезавантажується, він запитує пароль замість Face або Touch ID. Крім того, будь-хто може отримати доступ до менеджера паролів iCloud Keychain, підтвердити Apple Pay або автентифікувати будь-що за допомогою пароля.

Отже, вибирайте довші, складніші буквено-цифрові паролі, які складніше зламати. Крім того, ви можете змінити автоматичне блокування на довший час, ніж 30 секунд у налаштуваннях дисплея та яскравості. Це гарантує, що ваш телефон ніколи не залишатиметься розблокованим протягом тривалого часу.

Увімкніть режим втрати

Якщо ваш телефон викрали, вам знадобиться інший пристрій, щоб увійти в iCloud.com/find і позначити пристрій як втрачений.

Це захистить ваші дані та ускладнить злодіям доступ до ваших даних.

Регулярно створюйте резервні копії телефону

Потрібно регулярно створювати резервні копії своїх iPhone, щоб дані можна було відновити, якщо ви втратите телефон. Вам також варто зберігати важливі або конфіденційні фотографії в хмарному сервісі.

Додайте паролі до програм на iPhone

Ви можете додавати різні паролі до банківських програм або фото. Не використовуйте той самий пароль для інших облікових записів. Крім того, виберіть «не дозволяти» в розділі «Зміни облікового запису».

Обмежте доступ до функцій з екрана блокування

Екран блокування це дуже це дуже корисна функція для вашого iPhone. Ви можете запобігти тому, щоб злодії дістали інформацію про вас, вимкнувши кілька функцій.

Перейдіть у Налаштування — Сповіщення — Попередній перегляд і виберіть Коли розблоковано. Потім перейдіть у Налаштування — Siri та пошук і вимкніть параметр Дозволити Siri під час блокування.

Нарешті, вам слід перейти до Налаштування — Ідентифікатор обличчя та паролі, ввести пароль і перейти до розділу Дозволити доступ під час блокування. Варто переглянути ваші параметри і вимкнути усе, до чого можна отримати доступ, коли телефон заблоковано.

Увімкніть двофакторну аутентифікацію

Встановіть двофакторну аутентифікацію для свого облікового запису Apple. Двофакторна автентифікація на основі SMS — яка надсилає код за допомогою текстових повідомлень, щоб переконатися, що до вашого облікового запису отримуєте доступ ви, а не зловмисник.

Це додасть вам додатковий захист, вимагаючи підтвердження при вході на пристрій або здійсненні певних дій.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації