Apple офіційно відкрила свій офіс в Україні: що це означає для нас?

Міністр цифрової інформації Михайло Федоров і деякі ЗМІ повідомили про відкриття в Україні офіційного представництва Apple. У компанії цю інформацію підтвердити не змогли.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що сьогодні компанія Apple відкрила офіційний офіс в Україні. Про це він написав у своєму Facebook.

«Сьогодні Apple відкрила офіційний офіс в Україні. А тільки вчора в компанії з’явилась підтримка українською», — написав міністр.

Міністр додав, що Apple планує ввозити техніку в Україні і контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії.

Також Федоров додав, що вже більше року міністерство знаходиться в тісній співпраці як з європейським, так і з американським офісом Apple.

«Разом плануємо запускати нові послуги Apple для українських користувачів. Працюємо над тим, щоб адаптувати голосовий помічник Siri до української мови. Поліпшити рекомендації Apple Music для наших користувачів — створити окремі добірки з українськими виконавцями», — заявив Федоров.


Коментарі:
Більше новин по темі: