Клічук у мерії привітав чернівчан - призерів Чемпіонату світу з панкратіону та чемпіонку Європи з пауерліфтингу Оксану Суходєєву

Наші чернівчани — призери Чемпіонату світу з панкратіону. Сьогодні особисто зустрівся зі спортсменами.

Про це на своїй сторінці у Телеграмі повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук.

На змаганнях у Ташкенті наші спортсмени продемонстрували високу майстерність та наполегливість.

Золото у розділі «традішн» отримали: Анна Беженар, Юрій Чижевський. Бронза: Флоріка Лучич, Ілля Суходєєв, Вячеслав Васейчук.

Золото у розділі «фул» отримали: Анна Беженар, Роман Кізюк. Срібло: Флоріка Лучич, Іван Курелару.

Вітаю переможців та тренерів Петра Горюка та Ігора Наконечного зі здобутими досягненнями, - написав Роман Клічук.

Він також привітав чернівчанку Оксану Суходєєву, яка стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу.

Оксана стала кращою у ваговій категорії до 43кг серед юніорок із результатом 130+70+100. Змагання відбулись в Данії.

Вітаю спортсменку та тренерів з високими досягненнями. Пишаюсь нашою молоддю, - зазначив мер міста.