На чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА буковинці здобули три медалі: два "золота" та бронзу!

На чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА буковинці здобули три медалі В командному заліку Україна посіла перше місце. Змагання проходили з 29 березня до 6 квітня в столиці Сербії – місті Белград.

Учасниками чемпіонату було 500 спортсменів з 36 країн. Збірна України здобула загалом 55 нагород, три з яких завоювали буковинські спортсмени.

В категорії "молодь" Богдан Чорней здобув "золото", а Михайло Капіцкий - "бронзу".

Ще одне "золото"серед дорослих, виборов Іван Курелару.

Як зазначив Голова Федерації зі змішаних єдиноборств ММА в Чернівецькій області Вячеслав Чорней, три спортсмени вихованці клубу «Голден» та тренуються в Ігоря Наконечного. А свою перемогу присвятили Україні та воїнам ЗСУ!