Чернівецька борчиня Соломія Винник виграла срібну медаль у фіналі Чемпіонату світу

• Спорт
  • 1300
  • 0

Чернівецька спортсменка Соломія Винник виграла срібну медаль у фіналі Чемпіонату світу з греко-римської вільної боротьби у віці до 23 років. Чемпіонат проходитьу столиці Сербії, Белграді. У "золотому" фіналі чернівчанка поступилась першим місцем спортсменці з Польщі в категорії 59 кілограмів.

Особисті тренери Соломії Винник - Сергій Одинак та Орест Скобельский.

У складі жіночої української збірної з вільної боротьби є дві представниці Чернівецької області: «бронзова» призерка чемпіонатів Європи та світу серед юніорів Марія Винник, яка виступає у ваговій категорії 53 кг, та її сестра – «бронзова» призерка чемпіонату Європи, чемпіонка Європи серед юніорів Соломія Винник (59 кг).

Марія Винник достроково перемогла у кваліфікації та вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу U23, де зустрілася з американською борчинею. З рахунком 6:1 Марія перемогла суперницю і потрапила у півфінальну частину турніру, в якій змагатиметься зі спортсменко з Еквадору.