Чернівчанка Лідія Січенікова відібралася на Кубок світу

• Спорт
  • 1334
  • 0

Відбірковий турнір на Кубок світу зі стрільби з класичного лука серед дорослих спортсменів відбувся у Харкові. У турнірі взяло участь по 32 кращих спортсмена України за підсумками 2012 року серед чоловіків і жінок.

Найсильнішою лучницею України цього року та переможницею змагань стала багаторазовий призер і переможець чемпіонатів Європи і Кубків світу Тетяна Бережна (Харків). На другу сходинку п'єдесталу піднялася Катерина Палеха (Львів). А ось третє місце посіла буковинка Лідія Січенікова («Спартак», «Динамо», ЧТЕІ КНТЕУ, ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – ДК «Полюс»). У поєдинкові за третю сходинку Лідія перемогла ще одну нашу землячку – Ірину Семенову («Спартак», ШВСМ) - 6:4 (27:25, 26:28, 27:28, 28:25, 28:27). Тренує буковинських спортсменок Олег Осипенко.

Кращим стрільцем і переможцем змагань став представник Львівської області Маркіян Івашко. Другим на п'єдестал пошани піднявся Олександр Стрибок, бронзовим призером змагань став Микита Шишкін (обоє представляють Сумську область).