Знущання з українців: зарплати керівництва Укренерго складають від 440 тисяч до 2 мільйонів на місяць

В Україні прірва між заробітками пересічного персоналу компаній і топ-менеджерами - колосальна. У цьому можна переконатися, порівнявши середню зарплату пересічних працівників Національної енергокомпанії Укренерго із зарплатою керівників компанії. У других навіть у найменш оплачуваний місяць вона в 12 разів вища.

Про це стало відомо з відповіді, яку дали в Укренерго на запит журналістів OBOZ.UA, пише Today.ua.

Щоправда, журналістів видання цікавила зарплата голови правління Укренерго Володимира Кудрицького. Однак там відмовилися оприлюднити його персональний заробіток, пославшись на те, що закон не зобов'язує розкривати зарплату окремих осіб. Тож виданню дали інформацію про загальний заробіток, нарахований членам правління у грудні 2023 року та в перші чотири місяці 2024 року.

Проте навіть із цих цифр можна зробити два висновки:

  • членам правління платять абсолютно різні суми у різні місяці. Наприклад, у квітні їм заплатили в 6 разів більше, ніж у лютому;
  • незважаючи на величезну амплітуду коливань зарплати, платять членам правління загалом непогано. Навіть у найгірший місяць, яким видався лютий, середній заробіток "топів" виявився трохи вищим за 440 тисяч гривень.

Загалом зарплата Володимира Кудрицького та членів правління компанії за місяцями була такою:

  • за грудень 2023 року голові правління НЕК "Укренерго" В. Д. Кудрицькому, членам правління М. В. Безруковій, О. О. Брехту, О. І. Скрипнику, С. В. Галагану - 7 934 964,33 грн;
  • за січень 2024 року голові правління НЕК "Укренерго" В. Д. Кудрицькому, членам правління М. В. Безруковій, О. О. Брехту, О. І. Скрипнику, С. В. Галагану - 4 244 210,21 грн;
  • за лютий 2024 року голові правління НЕК "Укренерго" В. Д. Кудрицькому, членам правління О. О. Брехту, О. І. Скрипнику, С. В. Галагану - 1765 983,79 грн;
  • за березень 2024 року голові правління НЕК "Укренерго" В. Д. Кудрицькому, членам правління О. О. Брехту, О. І. Скрипнику, С. В. Галагану - 1 997 528,43 грн;
  • за квітень 2024 року голові правління НЕК "Укренерго" В. Д. Кудрицькому, членам правління А. А. Брехту, А. І. Скрипнику, С. В. Галагану - 8 534 299,68 грн.

Як видно, найменше їм заплатили в лютому. Але й тоді середній заробіток одного члена правління становив приблизно 441,5 тис. грн.

А найкращим за заробітками виявився квітень. За квітень 2024 року чотирьом членам правління Укренерго (включно з Кудрицьким) нарахували 8 534 299,68 грн зарплати. Тобто вийшло по 2,13 млн гривень у середньому на кожного.

Від 440 тисяч до 2 мільйонів на місяць: стали відомі зарплати керівництва Укренерго

Природно, можна припустити, що зарплата голови правління Володимира Кудрицького вища за зарплату інших топ-менеджерів. Але навіть і в цьому випадку правління Укренерго цінує себе вельми недешево.

При цьому середня зарплата персоналу компанії на тлі загальної розрухи і злиднів також виглядає непогано, що, втім, і заслужено. Адже ці люди тримають поранену енергетику воюючої країни фактично на своїх руках. За минулий рік середня зарплата в компанії Укренерго становила 35 372 грн. Це, по суті, вдвічі вище за середню зарплату в Україні і в 12 разів нижче, ніж у топменеджерів компанії в їхній найбільш неприбутковий місяць.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації