Журналісти знайшли чоловіка, який на автозаправці побив людину, "схожу" на Мунтяна: "Я просто сплутав його з іншим" (ВІДЕО)

ЗА ЩО ДІСТАЛОСЯ?! /

Невідомий водій легковика на одній із автозаправок напав на людину, схожу на екс-голову Чернівецької облради Івана Мунтяна. У соцмеражах почали активно поширювати відео інциденту, знятого камерою спостереження АЗС.

У мережі з’явився відеозапис нападу ніби-то на колишнього голову Чернівецької обласної ради, депутата облради Івана Мунтяна.

На відео, яке поширив у Фейсбук блогер Михайло Шморгун видно, що інцидент стався на автозаправній станції, коли до чоловіка зовні схожого на Івана Мунтяна підійшов інший чоловік і з усієї сили вдарив того в лице. Від удару чоловік, схожий на Мунтяна схилився на капот свого авто, але бійкою не відповідав. Між ними також відбулася швидка словесна перепалка. Нападник швидко пішов з місця події.

У соцмережах коментують дві можливих причин и інциденту: ніби-то напали через грошові борги, або чоловік, схожий на Мунтяна своїм авто "підрізав" іншу машину.

Відео датоване 30 грудня 2020 року.

Згодом , журналісти відшукали чоловіка, котрий на автозаправці побив людину, "схожу" на екс-голову облради Івана Мунтяна: "Я перед ним вибачився, просто сплутав з іншим чоловіком. Я спочатку не пізнав його, давно не бачив. Він постарів".

Нове відео оприлюднив МБ на каналі в YouTube:


Коментарі:
Більше новин по темі: