Заступник голови Чернівецької ОВА Домніцак зустрівся з родичами військових 92-го батальйону ТРО і намагався їх заспокоїти - МБ

Сьогодні, 25 січня, у Чернівцях відбулася зустріч родичів військових 92 батальйону 107 окремої бригади територіальної оборони із заступником начальника Чернівецької військової адміністрації Русланом Домніцаком.

Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua.

Родичі військових учора, 24 січня, написали звернення до Чернівецької ОВА.

"Щодо вашого вчорашнього звернення. Ми зв’язалися з Регіональним управлінням сил тероборони "Захід". Вони знають про це, а командувач – полковник Олег Шемчук – виїхав на місце, щоб особисто вивчити ситуацію. За моєю інформацією, до того часу, поки він не з’ясує все, ніхто не буде задіювати військових до виконання бойових завдань. Це показує те, що вас (родичів військових – авт.) почули і що командуванню не байдужа ситуація з 92 батальйоном", - каже Руслан Домніцак.

Фото МБ
Фото МБ

Родичі військових зазначили, що сьогодні з’явився наказ про переведення воїнів до 110 окремої механізованої бригади.

"Наказ про переведення – це не розпорядження про виконання бойових завдань. Звісно, що батальйон, який прибуває в район бойових дій, передається в підпорядкування бойової бригади. Це придані сили. Він самостійно не буде воювати. Також я впевнений, що якщо підрозділ не готовий до виконання бойових завдань, його використовувати не будуть. Проте наразі потрібно чекати рішення командира, який туди прибуде. Все, що можу сказати", - говорить чиновник.

Також учора родичі військових зібралися на протест у центрі Чернівців та написали звернення до міськради.


Нагадаємо, вчора, 24 січня, у Чернівцях біля ратуші зібрались кілька десятків людей: рідні тероборонців з 92 батальйону 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗС України.

Дружини, сестри та матері чернівецьких тероборонців обурювалися, що військових відправляють на один з гарячих напрямів фронту, проте батальйон до цього не підготовлений, а захисники виснажені.

Фото МБ

«Для подальшого виконання бойових завдань їм необхідне повноцінне відновлення з відповідним рівнем медичної та психологічної допомоги, а також доукомплектація батальйону особовим складом і необхідним матеріальним та технічним забезпеченням», - йдеться в заяві родичів військових.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації