Забродський став невиїздним? Одіозному буковинському пропагандисту прикордонники знову відмовили у перетині кордону

Спроба №2. Як стало відомо БукІнфо із власних джерел, сьогодні наближеному до клану Продана, одіозному буковинському журналісту - пропагандисту Василю Забродському прикордонна служба України вдруге за місяць відмовила у перетині державного кордону. За нашою інформацією, Забродський знову намагався перетнути українсько-румунський кордон на КПП "Порубне", однак йому відмовили нібито “за відсутністю законних підстав” для перетину держкордону.

Нагадаємо, як повідомляв БукІнфо, 14 липня на пункті пропуску “Порубне” українсько-румунського кордону співробітниками Держприкордонслужби було відмовлено у перетині кордону відомому пропагандисту одного з місцевих чернівецьких кланів, громадянину Василю Забродському, який, як стверджують джерела порталу, за підробними документами студента нібито одного з польських вузів намагався покинути Україну.

Ми зазначили, що прикордонники передали справу до Нацполіції для порушення кримінального провадження.

У Нацполіції редакції БукІнфо опосередковано підтвердили, що серед затриманих того дня на кордоні осіб був і Василь Забродський.

«Для документування події на місці працювала слідчо-оперативна група ЧРУП. Відомості про дані факти внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією, передбаченою ст. 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Згідно законодавства, це карається штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років. Наразі проводяться слідчо-процесуальні дії та з'ясовуються всі обставини правопорушення», - зазначили БукІнфо у пресслужбі обласної поліції.

Власне, про те, що правоохоронці мають до документів Забродського претензії і те, що він нібито є “студентом” польського вузу, сам фігурант не робив секрету, повідомивши особисто 14 липня увечері на своїй сторінці у Фейсбук.

Зі своїх достовірних джерел редакція БукІнфо вияснила, що у Порубному, під час проходження паспортного контролю, Забродський надав прикордонникам довідку про те, що він навчається у Вищій економічній школі в Стальовій Волі (Польща). Студентський квиток, нібито виданий цим закладом 23 червня 2022 року, але на своєму відео Забродський каже, що він вже рік як студент польського вузу. Також він надав довідку для виїзду за кордон, як здобувача фахової передвищої та вищої освіти асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття у цьому польському вузі.

Однак, у прикордонників під час вивчення даних документів виникли сумніви щодо їх правдивості.

Під час перевірки студентського квитка Василя Забродського, було встановлено, що ідентифікуючий номер записаного там навчального закладу насправді належить зовсім іншому вищому навчальному закладу і, що важливо, - ці вузи взагалі знаходяться у різних містах Польщі.

На підставі цього прикордонники запідозрили у довідках Забродського ознаки вчинення кримінального правопорушення, шляхом здійснення підробки документів. Саме після цього прикордонники викликали поліцейських та направили повідомлення про виявлення ознак кримінального порушення за ознаками вчинення Василем Забродським злочину, передбаченого ст.358 ч.3 Кримінального кодексу України.

Схоже, пройшли ті “золоті” часи, коли відробляючи своїм господарям Осачуку з Проданом, Забродський міг легко, як “волонтер”, виїхати за кордон за системою “Шлях”, щоб просто пограти… в покер.

Поки ж буковинські правоохоронці очікують на підтвердження документальної інформації від Вищої економічної школи в Стальовій Волі (Польща), чи є у них такий “студент” пан Забродський, (щоб притягнути його до відповідальності по порушеному кримінальному провадженню), прикордонники, очевидно, вже мають повну інформацію про "липового студента" з Чернівців, знову не випустивши його за межі країни.

Очікуємо на розвиток ситуації.

БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації