"ЄС" вимагає відкликати Безуглу з комітету нацбезпеки і оборони. У нас 70 загиблих партійців, вона сміє топтатися по їхній пам’яті, - Геращенко

Депутати "Європейської Солідарності" вимагають від керівництва Верховної Ради відкликати Мар’яну Безуглу з комітету нацбезпеки і оборони.

Про це повідомила співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр політсили "ЄС".

"В "ЄС" 70 загиблих партійців. Наша Небесна Рота. В цей час представниця правлячої партії, комітету нацбезпеки, сміє топтатися по їх памʼяті. Голова ВР і його заступники, керівництво "Слуги народу" мовчать. Скільки ці неадеквати ще будуть колоти суспільство. Направили звернення на керівництво ВР з вимогою відкликати Безуглу з комітету нацбезпеки", - повідомила депутатка.

"Я не збиралася реагувати на безумні "опитування" пані Безуглої, яка свідомо провокує і розколює, якби не цей її останній пост. Написаний в момент, коли "Європейська Солідарність" оплакує нашого друга, зовсім дитину, Мирослава Ляшка. Вчора він загинув під Вугледаром. Його юна дружина чекає дитя", - пише Геращенко.

"Минулого тижня ми поховали нашого Сергія Іконнікова, ми бігли з прощання з ним з Майдану в Раду, на голосування за церковний закон. Я починаю плакати, як згадую Сергія і Мирослава. Ми плачемо, слухаючи пісні Гліба Бабіча і згадуючи наших друзів, з багатьма нашими регіональними лідерами ми познайомилися на Майдані", - згадує Геращенко.

"Депутат облради від "слуг", партії Марʼяни, і досі не вибачилися перед родиною загиблого Олега Барни. Немає регіону, де б не було могил наших загиблих колег. Відвідуючи Харків чи Львів, Черкащину чи Запоріжжя, Франківщину чи Дніпро, ми йдемо не в партійні офіси, а на цвинтар - вклонитися памʼяті Тараса, Сергія, Олега, Олександра, наших друзів", - пише Ірина Геращенко.

"Сотні наших партійців поранені. Більше 2500 наших партійців воюють на фронті, на найгарячіших напрямках. Майже бригада. І в окопах вони не ділять своїх побратимів за партійними прапорами, там всі за Україну. В цей час як в тилу правляча партія глумиться над памʼяттю наших загиблих", - обурилася депутатка.

"Фракція "ЄС" публічно звертається до керівництва парламенту, регламентного комітету і голову партії СН Шуляк з вимогою негайно вибачитися перед памʼяттю наших загиблих. Мені соромно за Київ, який обрав Безуглу депутаткою. Дуже боляче, що така ницість може бути в парламенті", – пише співголова фракції.

"Я приношу вибачення родинам всіх наших загиблих і обіцяю захистити їх памʼять від неадекватів з правлячої партії", - пише Ірина Геращенко.

Як повідомлялося, нардепка "Слуги народу" Мар’яна Безугла роздумує у соцмережі над тим, що буде, якщо роту нардепів "Європейської Солідарності" відправити в Авдіївку Донецької області, яка наразі є однією з найгарячіших точок на фронті.

Раніше повідомлялося, що Мар’яна Безугла проводить у соцмережі опитування серед українців стосовно того, чи бажають вони смерті депутатам Верховної Ради.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації