Як тільки Мороз став головою партії "Єдина Альтернатива" у нього зразу з'явилося дві кримінальні справи про всяк випадок - блогосфера Фейсбук

ЧИЇ "ВУХА" СТИРЧАТЬ? /

Не пацанячий хід дона Васілія. По вчорашніх подіях видно, що Васин картель, корито так просто не віддасть!

Були інсайди від товаришів, що посланці від Дона Продана їздили на Київ. На поклон до черновіцкого смотрящого, "Хмільного Кардинала" Іллі Павлюка (наближеного до тіла Зе) Просили повпливати на зарвавшихся черновіцких "бариг" які не дають далі деребанити місто та ще багато жалів виказували!

Павлюк і сам розуміє, що не вкрадеш, не проживеш. Сам роками сидів на контрабанді на митниці, та інших прибуткових схемах. Так і сколотив мільйони. Більше про нього тут: "Хмільний кардинал Ілля Павлюк: дружба із Зеленським і вплив на "Слугу народу". Про це у соцмережі Фейсбук пише блогер Євген Герасимчук.

Посланці привезли готову пропозицію, потрібно було лише від Києва взяти добро.

Я вже нещодавно писав про "прокурора від сімї" Скигар (Поліщук) Тетяна Петрівна (рідна сестра Оксани Продан) Заступник Керівника Чернівецької Місцевої Прокуратури.

 

 

Саме ця трудівниця опікується кримінальною сім'єю Дона Продана. Зливає важливу інфу, вирішує яку справу закрити, кого щиманути і т.п. Так було і тепер, схеми не міняються!

Як тільки почалася передвиборча гонка і Мороз став головою партії, яка стрімко набирала рейтинг, у нього зразу з'явилося дві кримінальні справи. Зшиті "так сказать" про всяк випадок. Це стандартна практика в Україні і візьмемо до прикладу історію з Порохом. У нього десятки кримінальних справ, але нічого конкретного. Зато завжди допомагає Зе-кварталу тримати його в тонусі через силові структури. Не здивуюсь, якщо і в Клічука скоро з'явиться кримінальна справа!

Те що ця "липнева справа" закінчиться нічим, воно і так зрозуміло. Але тут головне не закінчення, а показати зуби, хайпанути. А ще більше, це інфопривід для говорячих голів, які будуть кричати "А ми казали!!!"

Одну із тих голів використовують як спусковий гачок, тобто вусатий потерпілий фуфлижнік пише заяву на прокуратуру і підготовлює вже почву у соцмережах. Далі включається бото-ферма "Пужак- Беструцова". У Києві Павлюк вмовляє потрібних людей, щоби ті дали відмашку для дозволу наїхати на черновіцких "бариг" А заодно нагадав за проігнорованого Жаровського! Хайп день-два! Потім очікування наступного...

Слід було чекати, що загнані в кут щурі начнуть кидатись і кусатись. Адже спроби по розкачці лодки фейками, про "чеки", "пальонку", "підпільні спіртзаводи", "зрада-папієв","земельні ділянки" та інші злодіянія черновіцких "бариг" так і залишились фейками. Нериєстрованим нічого більше не залишилось як падати у крайнощі і ризиковано грати.

Тепер чекаємо хід від Роми. Він вже встиг показати, що є серйозним гравцем із жорстким підходом до гри!


Коментарі:
Більше новин по темі: