Воїн з Чернівців Вальтер Шеффер обурений діями влади, яка заборонила провести забіг памʼяті загиблих захисників, але дозволила пробіг "Буковинська миля" за участю нардепа Мазурашу

Захисник з Чернівців Вальтер Шеффер обурений діями обласної влади, яка заборонила провести забіг памʼяті загиблих «Шаную Воїнів біжу за Героїв України», однак дозволила пробіг "Буковинська миля" за участю нардепа Георгія Мазурашу.

Обурливий відгук з фронту воїн написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Передайте цим чортам, які цього року заборонили провести забіг памʼяті загиблих «Шаную Воїнів біжу за Героїв України» що вони кончені дегенерати. Але гріші (мова про народного депутат від партії “Слуга народу” Герогія Мазурашу - ред.), манкурту і любітєлю рускава міра, можна все. Хочеш бігати, та будь ласка. І війсковий стан не заважає, і масові зібрання вже дозволені”, - зазначив Вальтер Шеффер.

Ви, всі ті хто заборонив провести забіг памʼяті, але дозволив провести “Буковинську милю”, кончені мразі! - вважає воїн чернівчанин на передовій, показавши документи та дописи нардепа Мазурашу на своїй ФБ-сторінці.

“Це пізд*ц! В голові не вкладається! Мазурашу внесений в базу "Миротворця", тобто це означає, що він відвертий шкідник, захисник ухилянтів, можливо й потенційний гауляйтер... І йому все можна! Це абсурд!” - додав Вальтер Шефер в коментарі БукІнфо.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації