Влада України взялася за скандал із Фаріон, яка "здала" проукраїнського студента в Криму: звернення пішло до СБУ

Українська влада відреагувала на гучний скандал, пов'язаний із вчинком Фаріон та українським студентом із Криму. За скандальні вчинки Ірини Фаріон взялася влада.

Після того, як львівська викладачка фактично здала українського студента з окупованого Криму російським спецслужбам, опублікувавши його ім'я та визнання у проукраїнській позиції, уповноважений з прав людини Ради Дмитро Лубинець заявив, що за фактом розголошення конфіденційної інформації звернувся до СБУ "для належного реагування". Про це він написав у своєму Telegram-каналі, пише Діалог.

Він наголосив, що Фаріон інкримінують серйозне порушення українського кримінального законодавства, а також порушення прав українських громадян, які проживають на окупованій території.

За його словами, скандальна викладачка, усвідомлюючи наслідки для молодої людини, публічно розмістила його прізвище, ім'я, місце навчання, які дозволили росіянам ідентифікувати студента.

Не менш радикально виступила постійний представник президента у Криму Таміла Ташева, яка назвала злочином вчинок Фаріон.

Раніше повідомлялося, що через Фаріона студента в окупованому Криму затримали російські спецслужби, влаштувавши йому допит і примусивши вибачатися.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації