Військовий на милицях, що добирався в Чернівці на лікування, опинився серед ночі на вулиці через водія-афериста

Військовий на милицях добирався в Чернівці на лікування. І опинився серед ночі на вулиці. Бо водій BlaBlaCar, каже, "кинув" на останні гроші з поїздкою в Чернівці на лікування.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Макс Юр’єв.

Фото: Макс Юр’єв/Facebook

"Перед самою комендантською зустрів військового на дорозі. Хлопець зморений та голодний, в розпачі, що його кинув водій BlaBlaCar на останні гроші з поїздкою в Чернівці на лікування, - написав Юр’єв. - Декілька годин стояв посеред проспекту і ніхто з проїжджаючих водіїв не схотів підвезти бодай на вокзал".

Валентину 19 років, з початку повномасшабки у свої 18 пішов добровольцем. 35 ОБрМП (морська піхота), встиг побувати в Англії на навчанні, поранений біля Кліщіївки на "дорозі смерті" до Бахмута. Численні травми і операції, наразі відсутня провідність нерву, через що навіть пропонують ампутувати ногу.

Фото: Макс Юр’єв/Facebook

Виведений поза штат через тривале лікування, тож отримує копійчану виплату — всього 200грн/міс. Брата вбили на війні. Батько в полоні, але оформили зниклим безвісти, щоб не платити. Хоче вилікуватися, щоб далі воювати і помститися.

- Поселяю у себе, а вже зранку розбиратимусь з тою мразотою- аферистом (є його номер телефона і картки), зауважив журналіст, додавши: "Серед ночі з ним зв'язався його товариш - бойовий медик з 3 ОШБр Азов, який теж не зміг виїхати з Києва і між варіантом ночувати в райвідділку, куди йому пропонували патрульні, вибрав завітати в гості. Так квартира раптом перетворилась у прихисток для військових".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації