Верх цинізму: рупор проданівської пропаганди Вишинський отримав право на перетин кордону, як волонтер, який "доправляє" гуманітарку для ЗСУ

Рупор проданівської пропаганди на Чернівецькому промені Святослав Вишинський слідом за своїми господарями отримав право на перетин кордону. Той самий, що чи не кожного дня після серії обшуків в ОВА підгавкував своєму господарю Продану, вигороджуючи Осачука, та обливаючи брудом поліцію, прокуратуру та СБУ.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці “Безумний реаліст”.

Автори публікації задаються питанням, на якій підставі Вишинський отримав дозвіл перетинати кордон? Може він був помічений в якихось волонтерських проектах, і доправляє гуманітарну допомогу для цивільних чи переганяє автівки для ЗСУ?

Насправді, це особа, яка давно потребує ретельної уваги з боку українських спецслужб за її публікації на проросійських ресурсах, на кшталт "Украина.ру", за заклики до сепаратизму західних областей загалом, і Буковини зокрема...

В умовах війни, виявляється, достатньо вислужуватися перед своїм господарем та говорити з екранів телевізора те, що тобі накажуть, аби мати змогу випити каву в Празі чи поїхати на шопінг до Варшави, і забути про війну. Або здриснути з країни, якщо господарів прижмуть, а тебе підозрюватимуть у колабораціонізмі.

Як гадаєте, невже за право проданівського прихвостня перетинати кордон й уникати мобілізації стільки наших хлопців зараз гинуть на війні?, - йдеться у публікації.

* * * * *

Нагадаємо, ще один проданів журналіст Василь Забродський теж був серед тих, кого пан Осачук так люб'язно спроваджував подалі від війни.

Більше того, як виявилося згодом, Василь Забродський отримав дозвіл від голови ОВА для гуманітарного виїзду на чемпіонат з покеру в Македонії.

Це у якій фаворі потрібно бути у керівника області, щоб регулярно отримувати дозволи під час війни їхати за кордон грати у карти?

Можливо, саме тому Забродський так вірно виконує роль осачукового Цербера, підриваючись над землею у бажанні прислужитися?

Кидаючись без намордника то на поліцейських, то на есбеушників, котрі намагаються зупинити тотальне розкрадання іноземної гуманітарної допомоги в області та припинити ручне управління державними бюджетними коштами.

БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації