Вчителі Чернівецького ліцею №7 змушували учнів підписати петицію про недовіру головній освітянці: управління освіти звернулося в правоохоронні органи

В управління освіти надійшли звернення від батьків учнів ліцею №7, де вони зазначають, що на уроці інформатики вчителі змушували 10-класників підписувати електронну петицію про висловлення недовіри діям начальниці управління освіти Ірини Ткачук.

Про це повідомили в управлінні освіти Чернівецької міської ради.

У заяві батьків йдеться, що "вчителі Тетяна Романчук та Світлана Кишкан під приводом навчання дітей створювати електронні петиції, змусили учнів зареєструватися на відповідному ресурсі, внести свої персональні дані та підписати цю петицію".

“При цьому, серед переліку петицій були інші звернення, зокрема, щодо перерахунку коштів на потреби ЗСУ, підписувати які вказані вчителі не дозволили”- пишуть батьки. - Ми повідомляємо, що наші діти не мали волевиявлення на підписання вказаної петиції. На наше переконання, ця "петиція" , яку мали підписати діти, дискредитує управління освіти та його керівника. Вказані дії вчителів вважаємо грубим порушенням педагогічної етики, адже ні наші діти, ні ми, батьки, не знаємо очільницю управління освіти, не обізнані про результати її роботи на своїй посаді, а відповідно, не вправі давати цьому будь-яку оцінку".

Батьки просять, зокрема, перевірити правомірність включення петиції " Про висловлення недовіри очільниці управління освіти ЧМР" до навчального плану ліцею №7 та перевірити чи відповідають дії згадуваних вчителів інформатики вимогам Статуту ліцею та посадових інструкцій та ініціювати питання щодо перевірки дійсності підписів петиції, вчинених неповнолітніми учнями 10 класу ліцею.

Управління освіти передало заяву батьків у правоохоронні органи.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації