В Онуфрія відреагували на "священну війну" в Україні, яку Кирило оголосив Києву

В УПЦ МП відхрестилися від "російського світу", який пропонує РПЦ, яка оголосила події в Україні "священною війною". Напередодні патріарх Кирило назвав "сво" в Україні не інакше, як "священною війною". Більше того, за його словами, вся територія України має увійти до зони впливу лише Росії.

Учора, 28 березня, митрополит Київський Онуфрій заявив, що УПЦ не будує жодного "російського світу", а будує "мир Божий", повідомляє відділ зовнішніх зв'язків УПЦ, пише Диалог.ua.

- "Священна війна" замість "сво" - це повна суперечність принципам "християнської моралі", - заявили в УПЦ.

На коментар УПЦ вже відреагував митрополит Євстратій (представник ПЦУ). Він заявив, що київський митрополит Онуфрій нагадує людину, яка страждає від домашнього насильства, але не здатна порвати з кривдником.

Раніше БукІнфо повідомляв, що в Кирила назвали війну в Україні "священною".

Документ було схвалено під час соборного з'їзду у Храмі Христа Спасителя у Москві за участі ієрархів РПЦ та пов'язаних із цією церквою громадських діячів. Так званий “Всесвітній російський народного собору” під головуванням голови Російської православної церкви (РПЦ) патріарха Московського Кирила видав “наказ”, у якому війна в Україні називається "священною". Після її закінчення "вся територія сучасної України має увійти до зони виняткового впливу Росії".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації