В ОДА кажуть, що школу в Горішніх Шерівцях, де поліція розслідує ймовірне привласнення грошей, здали в експлуатацію "без порушень"

ОЧЕВИДНЕ - НЕЙМОВІРНЕ

Школу в Горішніх Шерівцях Чернівецького району, де розслідують ймовірне привласнення грошей, здали в експлуатацію без порушень. Її перевіряли представники державної архітектурно-будівельної інспекції, які не виявили недоліків щодо виконання робіт.

Про це йдеться у відповіді обласного департаменту капітального будівництва на запит Суспільного Буковини.

У 2012 році вартість ремонту школи складала майже 26 мільйонів гривень, через п'ять років — зросла до понад 65 мільйонів. Кінцева сума реконструкції з добудовою корпусу, спортзалу та їдальні складає понад 95 мільйонів. Роботи фінансували з грошей держфонду регіонального розвитку та субвенції.

5 серпня стало відомо, що у поліції відкрили кримінальне провадження через підтоплення школи у Горішніх Шерівцях – підозрюють привласнення грошей під час ремонту. У підвал приміщення після зливи затекла вода. У поліції повідомляли, що школа непридатна для навчання дітей.

За словами представника фірми-підрядника Андрія Гонтюка, ремонт робили якісно.

Нагадаємо, школу у Горішніх Шерівцях почали будувати у 2012 році. Позаминулого року розпочали її реконструкцію у межах програми "Велике будівництво".

Як стало відомо БукІнфо з власних джерел, правоохоронні органи днями отримали інформацію щодо можливого привласнення бюджетних коштів представниками ДКБ Чернівецької ОДА та ТОВ «ВАЛДЕРОУД», під час виконання робіт. Також правоохоронці встановили, що ТОВ «ВАЛДЕРОУД» являється фіктивним підприємством, котре було створено для участі у тендері, з ціллю перемоги у тендерних закупках на вищевказаному об’єкті. (Вказане підприємство належить людям близьким до Іллі Павлюка. А від ОДА хід робіт традиційно контролював без кількох тижнів орденоносець Богдан Ковалюк).

Під час виконання робіт по вищевказаному об’єкту, виявлені такі грубі порушення, після яких не можливо буде експлуатувати будівлю, хоча на ремонтні роботи вже освоєно більше 70 мільйонів гривень!

Всі фото - Нацполіції Буковини.


Коментарі:
Більше новин по темі: