Українка, яка виграла "Міс Японія", відмовилася від титулу через скандал із чужим одруженим чоловіком

Японські журналісти дізналися про стосунки дівчини із одруженим впливовим чоловіком. Етнічна українка Кароліна Шіїно, яка раніше виграла конкурс "Міс Японія", відмовилася від титулу після того, як у ЗМІ було опубліковано подробиці її стосунків із одруженим чоловіком.

Про це пише Діалог з посиланням на японське видання Kyodo.

За даними японських інформаційних агентств, українська модель стала першою жінкою європейського походження, яка виграла головний приз у конкурсі "Міс Японія". Ця перемога вважалася суперечливою у японському суспільстві через етнічну приналежність Кароліни.

Однак далі вибухнув справжній скандал, оскільки журналісти дізналися про стосунки дівчини із одруженим впливовим чоловіком.

Матеріал був опублікований журналом Shukan Bunshun, після чого керівництво конкурсу зробило заяву про те, що від дівчини надійшло прохання відмовитися від титулу, яке було задоволене. Тепер нагорода залишиться вакантною до кінця 2024 року – до проведення нового конкурсу.

Організатори спочатку підтримали Кароліну, коли вона сказала своєму модельному агентству Free Wave, що припинила стосунки, як тільки дізналася, що її чоловік одружений.

Однак у новій заяві агентства йдеться, що дівчина продовжувала зустрічатися з чоловіком і тоді, коли дізналася про його сімейний стан.

Українка на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм опублікувала пост із вибаченнями, в якому розповіла про те, чому не змогла сказати правди. За її словами, вона була розгублена та налякана після виходу статті у журналі.

Раніше у японських соцмережах розгорілися бурхливі дискусії щодо перемоги українки у конкурсі краси "Міс Японія". Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації