Депутатка Зубжицька зі «Слуги народу» з Чернівців вимагає вибачень від телеканалу 1+1

У Чернівцях депутатка міськради від фракції "Слуга народу" Оксана Зубжицька звинуватила телеканал "1+1" у маніпуляціях та виготовленні замовних сюжетів.

Так вона відреагувала на сюжет ТСН від 30 січня про земельні оборудки у Чернівецькій міськраді, пише molbuk.ua

Зокрема, на своїй сторінці у Facebook Зубжицька висловила обурення через слова авторки сюжету про те, що "депутатка Чернівецької міської ради Оксана Зубжицька ніколи не воювала в АТО, втім абсолютно безкоштовно отримала від держави земельні ділянки".

"Безкоштовно? Тобто журналістка ТСН тиждень з каналу 1+1 Ірина Матвієнко вважає, що я, як вдова загиблого, Оксана Зубжицька і моя донька отримали земельні ділянки за заслуги свого загиблого чоловіка учасника АТО… БЕЗКОШТОВНО… ви це серйозно?!", – написала депутатка.

"Дуже сильно боляче і сумно, коли замість того, щоб сприяти вихованню шанобливого ставлення до членів сімей загиблих та учасників АТО/ ООС - Захисників України, журналістка з центрального ТВ каналу Ірина Матвієнко відверто маніпулює й пропагандує насилля та закликає до розправи. Все це може мати небезпечні наслідки в суспільстві", – додала Оксана Зубжицька.

Депутатка додала, що вимагає публічних вибачень від телеканалу.

Учора, 30 січня в ефірі телеканалу 1+1 у передачі "ТСН. Тиждень" вийшов сюжет про земельні оборудки у Чернівецькій міськраді. Автори сюжету звинуватили окремих депутатів міськради у відмові виділяти земельні ділянки учасникам АТО/ООС у той час, коли вони самі отримують "солодкі" ділянки землі у місті.


Коментарі:
Більше новин по темі: