У мережу злили відео, де працівники Bihus.Info вживали наркотики. Бігус пообіцяв «жорсткі кадрові зміни»

У мережі зʼявилося відео, на якому, як стверджувалося, працівники команди розслідувачів Bihus.Info вживали наркотики. Засновник проєкту Денис Бігус уже прокоментував ситуацію, пообіцявши «жорсткі кадрові зміни».

Відео зʼявилося на ресурсі «Народна правда», пише Hromadske.

На згаданому ресурсі зазначено, що нібито журналісти проєкту Bihus.Info «заряджаються» перед новими розслідуваннями, маючи на увазі вживання наркотиків. Сталося все начебто на новорічному корпоративі.

«Вони спеціально виїхали у заміський комплекс за Києвом, бо, як і герої своїх сюжетів, хотіли лишитися непоміченими. Але наші джерела надали відео їхніх справжніх дорослих розваг», — йдеться там.

Реакція Дениса Бігуса

Керівник Bihus.Info вже прокоментував ситуацію. Він зазначив, що на відео — частина команди проєкту, а саме — оператори. Журналісти, як стверджував ресурс, зі слів Бігуса, наркотики не вживали.

«Команда усвідомлює всю жесть ситуації. Звісно, прослуховування і спостереження були незаконними, а цілі тих, хто записував, зрозумілі. Та це не є виправданням тому, що ми побачили на відео — а саме вживання заборонених речовин кількома нашими колегами», — йдеться в описі під відео.

Бігус запевнив, що наслідком таких дій будуть жорсткі кадрові зміни. З його слів, така поведінка — це «вибір дорослих людей, проте за цей вибір у свідомій команді відповідає кожен».

Денис Бігус додав, що сьогодні, 16 січня, всі, хто співпрацює з Bihus.Info, здадуть тести на вживання наркотиків. Про результати керівник проєкту обіцяє повідомити в Telegram-каналі Bihus.Info.

Співробітників Bihus.Info прослуховували, а також стежили за ними, щонайменше декілька місяців. Хто саме може стояти за цим, команда проєкту зараз зʼясовує.

Про це в коментарі hromadske сказав редактор Bihus.Info Максим Опанасенко.

«Ми бачимо і розуміємо, що прослуховування і стеження велося занадто довго — щонайменше декілька місяців. Станом на зараз ми не маємо доказів і не можемо сказати, що за цим стоїть, умовно кажучи, підпорядкована Офісу президента чи ще комусь людина», — зазначив він.

Редактор проєкту зауважив, що співробітники Bihus.Info довго займаються специфічною роботою, повʼязаною з великою кількістю посадовців і правоохоронців. І серед останніх розслідувань проєкту, як наголосив Опанасенко, були зокрема й гучні матеріали про правоохоронців.

«Ми не можемо виключати, що це в тому числі спроба тиску через подібне переслідування», — резюмував редактор проєкту журналістських розслідувань.

У Bihus.Info розглядають можливість звернення до правоохоронців із заявою про стеження за співробітниками проєкту, а також самостійно працюють над зʼясуванням того, «хто за цим стоїть».

Зазначимо, що крайнє розслідування проєкту Bihus.Info, яке 15 січня зʼявилося на YouTube-каналі проєкту, стосувалося Офісу президента та Кабінету міністрів. Журналісти розповіли про те, що компанія «Медіатека», яка належить народному депутату від фракції «Слуга Народу» Олександру Маріковському, за бюджетні кошти готує медіазвіти для ОП та уряду, де проаналізовані згадки про топчиновників у медіа.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації