У Кіцманській громаді планують звільнити всіх заступників голови. Булега каже, що це треба "для економії коштів на підтримку ЗСУ"

У Кіцманській громаді Чернівецької області планують звільнити всіх трьох заступників голови. Такий проєкт рішення про оптимізацію структури штатного розпису зареєстрували у міськраді.

Про це йдеться на сайті Кіцманської громади, пише Суспільне.

Згідно з проєктом рішення, планують скоротити посаду заступника з питань організаційно-господарської діяльності, яку обіймає Олександр Ткачук. Також планують звільнити двох заступників з питань діяльності виконавчих органів — Олександра Марусяка та Юрія Косара. Їх мають повідомити про звільнення та запропонувати їм вакантні посади відповідно до їхньої кваліфікації.

За словами голови громади Сергія Булеги, причиною звільнення заступників є економія грошей та направлення їх на підтримку ЗСУ. Таку ідею висунула громада.

"До мене звернулася громада, яка запитала, чи доречно у період війни мати трьох заступників. Я не зміг відповісти зразу. І тоді громада запропонувала мені, щоб на сесії вирішити, щоб цих заступників поки що не було. А кошти, які йдуть на їхню оплату праці, спрямувати на підтримку ЗСУ. Я не мав аргументів, щоб заперечити їм", — каже Булега.

За його словами, ці гроші спрямують на потреби чи купівлю речей, на які є запити військовослужбовців із громади.

Голова Кіцманського громади Сергій Булега. Фото: Кіцмань.City

"Я підкоряюся ідеї та думці громади, бо я є людина, яка найнята на роботу громадою", — каже Булега.

У коментарі Суспільному політолог Ігор Баб'юк сказав, що рішення про звільнення заступників може порушити систему управління.

"Щонайменше потрібен заступник з організаційних питань. Також є цільові напрямки, за які відповідальні заступники", — каже Баб'юк.

За його словами, перенаправлення грошей із зарплатного фонду може бути перевищенням службових повноважень.

"Фонд оплати праці є захищеною статтею. Навряд чи вони при нинішніх умовах зможуть перенаправити ці гроші на інші потреби.Тому таке рішення більше схоже на популізм", — каже Баб'юк.

Проєкт рішення про оптимізацію посад мають розглянути на сесії міськради. Окрім заступників, у проєкті рішення зазначені ще декілька посад. Згідно з документом, оптимізувати посади можуть з жовтня.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації