У "Голосі" - розкол. Чернівецький осередок партії став на сторону Сергія Притули

Чернівецький обласний осередок політичної партії "Голос" просить виключити із членів політсили голову партії Кіру Рудик.

Про це йдеться у рішенні Ради Чернівецького осередку "Голосу", текст якого оприлюднили у Facebook.

У заяві йдеться, що упродовж 2020 року, після обрання Кіри Рудик головою партії, політсила "Голос" "відходить від тих демократичних та ліберальних цінностей, які були закладені засновниками партії".

Зокрема, Чернівецький осередок "Голосу" заявив про узурпацію та зложивання владою всередині партії.

"Влітку 2020 року, за ініціативи Кіри Рудик, під час з'їзду було змінено Статут партії, чим значно розширювалися повноваження голови партії. Як результат, ця людина самостійно контролює всі політичні, адміністративні, кадрові та фінансові ресурси, ухвалюючи одноосібні рішення. Такий крок позиціонували як тимчасовий “на 3 місяці, щоб пройти місцеві вибори”. Коли ж після виборів партійці попросили повернути стару редакцію Статуту, це питання було заблоковано Кірою Рудик, яка з того часу не проводила зборів політради. Надалі це дозволило Кірі Рудик взяти всі керівні органи під контроль, усунувши тих хто міг становити конкуренцію та запобігти узурпації та зловживанням", – йдеться у дописі.

Окрім того, в Чернівецькому осередку партії заявили про кулуарні перемовини з Офісом президента України та політичною партією "Слуга народу".

Разом з тим, в осередку політсили заявили про неправомірні "чистки" у рядах партії.

"Спочатку з Політради було виключено Сергій Притулу, далі про загрозу виключення повідомили 6 депутатів фракції "Голос", які оприлюднили позицію щодо потреби зміни статуту та проведення з’їзду, далі почали усувати голів ТОП, які підтримали заклик проведення з’їзду: Дніпропетровської, Чернівецької, Херсонської. Натомість на позицію нових керівників Політрада за поданням Кіри Рудик затверджує технічних та залежних осіб – помічників Кіри Рудик чи депутатів Київської міської ради, тобто представників осередку який очолює Кіра Рудик", – йдеться у дописі, який цитує МБ.

Зазначається також, що рішення було ухвалене членами Ради Чернівецької територіальної організації "Голосу" 9 червня 2021 року.

Раніше повідомлялося, що шоумен Сергій Притула вийшов з партії "Голос".


Коментарі:
Більше новин по темі: