У Чернівецькому університеті оголосили догани через лайку першокурсників на посвяті щодо матфаку

Двом студентам та працівнику Чернівецького національного університету, які організовували посвяту першокурсників, оголосили догани. Це пов'язано з тим, що студенти першого курсу інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук під час посвяти нецензурно висловились на адресу факультету математики.

Про це повідомив ректор Чернівецького національного університету Роман Петришин на сторінці у Facebook, пише Суспільне Чернівці.

Зокрема, ректор оголосив догану двом студентам другого та четвертого курсів та одному співробітникові навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук за недогляди в організації та проведенні посвяти.

Відео, через яке ректор оголосив догани, зокрема опублікувала викладачка факультету математики та інформатики на своїй Facebook-сторінці:

Керівництво інституту говорило зі студентами щодо причин і наслідків цього. За словами Петришина, студенти інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук звернулися до студентів-математиків з визнанням своєї помилки та вибаченням за вчинок. Випадок розглядатимуть 12 вересня на засіданні президії студпарламенту.

"Ковід, а потім війна зумовили проведення занять для студентів і школярів у дистанційному режимі. При цьому не вистачало живого спілкування, вони залишилися віч-на-віч зі смартфонами. Це призвело не лише до зниження рівня знань і культури поведінки, а й здебільшого до певних психологічних зламів", — каже Петришин.

Для розв’язання цієї проблеми для більшості бакалаврів денної форми навчання заняття проводять в очному режимі, в університеті працює Центр культури та дозвілля студентів та університетський соціально-психологічний центр. Крім того, організовують виховну роботу зі студентами.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації