У Чернівецькій облраді пояснили, чому фігурує радник Бойка в отриманні хабара Манчуленком

Вчора, 6 квітня, Служба безпеки України викрила у центрі міста передачу хабара гендиректором обласного комунального перинатального центру Дмитром Манчуленком керівництву обласної ради, отримувачем якого став один із радників Олексія Бойка.

Як повідомляє пресслужба обласної ради у Фейсбук, один із радників голови Чернівецької обласної ради з кадрової політики впродовж останнього місяця проводив моніторинг неприбуткових комунальних підприємств, серед яких і КНП «Чернівецький обласний перинатальний центр».

У ході поточної роботи посадовець контактував, зокрема, і з генеральним директором зазначеного закладу Дмитром Манчуленком, який намагався вирішити питання свого працевлаштування за допомогою хабара.

Фото обласної прокуратури

Зрозумівши неправомірність дій останнього, посадовець Чернівецької обласної ради звернувся до правоохоронних органів із заявою про наміри гендиректора схилити до отримання неправомірної вигоди, що дало підстави відкрити кримінальне провадження, у рамках якого і провели вчорашні слідчо-оперативні дії із затриманням Дмитра Манчуленка.

Вчора ми повідомляли, що у Чернівцях правоохоронці затримали на хабарі гендиректора КНП "Чернівецький обласний перинатальний центр" Дмитра Манчуленка.


Більше новин по темі:
Коментарі: