У Чернівецькій обласній лікарні розпочалася перевірка: вивчають процедуру закупівлі ліків

Робоча група Чернівецької обласної ради розпочала перевірку в обласній клінічній лікарні. Вона вивчить процедуру закупівлі закладом медичних препаратів і встановить, чи були при цьому факти порушення вимог законодавства.

Про це у своєму Телеграм-каналі написав голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.

"Це стало необхідним, бо напередодні Міністерство охорони здоров’я листом повідомило – лікарня придбала медикаменти «сумнівної клінічної доцільності» та не дотримується медичних стандартів.

МОЗ дбає про інтереси пацієнтів та прагне, аби їхні права не порушували. Його позиція зрозуміла. Однак мусимо детально розібратися в ситуації. Адже і в час повномасштабної російсько-української війни в обласній лікарні рятують життя і ставлять на ноги після важких недуг. За нетривалий період часу тут створили нові відділення, оновили реанімаційні палати, почали робити операції з трансплантації органів та розвивати інші галузі. Тож ніхто не дозволить, аби фахові та віддані своїй справі люди стали жертвами чиїхось підкилимних ігор.

Як орган місцевого самоврядування, який стоїть на захисті прав та інтересів громадян, Чернівецька обласна рада продовжить підтримувати медицину краю. Будемо відстоювати кожного професійного та порядного лікаря, щоб справедливість жодним чином не була порушена", - зауважує Бойко.

Раніше БукІнфо повідомляв, що депутати облради перевірятимуть процедуру закупівлі ліків обласною лікарнею.

Разом з тим, як писав БукІнфо, в обласній лікарні спростували звинувачення Мінохорони здоров’я у нераціональному використанні коштів щодо придбання ліків.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації