У Чернівцях під заставу із СІЗО випустили екс-директора обласної лікарні Сергія Бродовського, якого підозрюють у здовживанні гуманітарними машинами швидкої
Гендиректор Чернівецької обласної лікарні Сергій Бродовський, якого підозрюють у платному використанні машин швидкої, вийшов із СІЗО під заставу у майже 200 тисяч гривень.
Про це в коментарі Суспільному сказав начальник Чернівецького слідчого ізолятора Вадим Кривой.
За його словами, Бродовський вийшов під заставу 9 травня.
Бродовського підозрюють у платному перевезенні каретами швидкої, що належали медзакладу. Також перевіряють, чи причетний Бродовський до привласнення п'ятьох автомобілів швидкої, які передали з закордону як гуманітарну допомогу.
Бродовського відсторонили від посади на два місяці. Наразі обов'язки гендиректора виконує Дмитро Домбровський. Він обійматиме цю посаду до 12 липня.
Суспільне телефонувало на особистий номер Бродовського 5, 6 та 10 травня, аби запитати, чи використовував він машини швидкої та чи причетний до привласнення гумдопомоги. Його телефон вимкнений.
Нагадаємо, нещодавно із-за кордону на Чернівецьку обласну військову одміністрацію було отримано 5 машин швидкої медичної допомоги. Але ці машини на передову не поїхали, і навіть не були поставлені на облік на Чернівецьку ОВА чи будь-яку лікарню Чернівецької області, а були поставлені на облік на благодійну організацію «Невідкладна хірургічна допомога Буковини», керівником якої виявився той самий головний лікар Чернівецької обласної лікарні Сергій Бродовський.
На цьому транспортні пригоди не закінчилися. Як тільки автомобілі були поставлені на облік на благодійну організацію, що зареєстрована за місцем проживання головного лікаря, ці автівки почали надавати платні послуги з перевезення хворих.
Нагадаємо, що Сергія Бродовського призначив на посаду в.о. головного лікаря обласної клінічної лікарні своїм протизаконим розпорядженням не хто інший, як голова Чернівецької ОВА Сергій Осачук. Це сталося 12 березня 2022 року у явно незаконний спосіб, коли губернатор перебрав на себе повноваження обласної ради. (Читайте тут: Осачук поміняв Домбровського на Бродовського у кріслі гендиректора ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня».) А ось такою була рекція обласної ради 11 квітня 2022 року на цей правовий безлад Осачука: Чернівецька обласна рада жорстко відповіла на кадровий беспрєдєл голови ОВА Осачука у воєнний час.
Тепер стає зрозумілим для чого саме потрібні були ці кадрові зміни в такий цинічний спосіб.
Так само стає зрозумілим, що провертати такі справи Сергій Бродовський не міг самостійно без покривання його дій керівництвом ОВА, а, можливо, і за прямих вказівок.
І тут слідчі мають дати чітку відповідь громадськості - чому гуманітарна допомога для Чернівецької ОВА в час війни стає власністю приватної структури? Хто конкретно давав вказівку ставити на облік таким чином? Яка роль в цих оборудках керівництва ОВА і зокрема Сергія Осачука? І на багато інших цікавих запитань.
-
Дорош написав Зеленському, що його хочуть вбити і не хотіли госпіталізовувати після вручення повістки ТЦК. В обласному кардіоцентрі це легко спростували: "Провели обстеження і не виявили підстав"
-
"Я живий і борюся за життя": Дорош, який зник після вручення повістки, знайшовся і записав відео з лікарні
-
Керівник благодійного фонду Дорош був у розшуку ТЦК, як ухилянт. Коли на ВЛК чоловіка визнали придатним до військової служби і вручили повістку, йому стало "погано"
-
Екс-радник Осачука, якого мер Чернівців назвав "аферистом", зірвав сесію міськради. З Ратуші Дороша забрали в ТЦК, бо він виявився "у розшуку"
-
"Це аферист, який використовує приміщення міста і не платить гроші", - Клічук не стримав емоцій про колишнього радника голови ОВА Осачука, керівника "волонтерського штабу" Дороша
-
На території Чернівецького району у держави ймовірно поцупили більше 300 гектарів землі, куди входять гідротехнічні споруди, які захищають від паводку - журналістка Світлана Ісаченко