Троє артистів Львівської опери не повернулися до України з гастролей у Фінляндії. У театрі проводять службове розслідування

Колектив Львівської опери гастролював у Фінляндії, однак троє артистів вирішили не повертатися додому

Троє артистів Львівської опери не повернулися разом з колективом до України з гастролей у Фінляндії. Про це пише видання Zaxid.net.

Протягом трьох тижнів, з 8 до 22 лютого, балетна трупа Львівської опери виступала в Естонії та Фінляндії з виставою «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса. Однак з гастролей не повернулися провідний соліст балету Андрій Михаліха, солістка балету Юлія Михаліха-Рома, а також артист балету Богдан Ключник.

Їхні імена зникли також і з сайту театру – тепер на сторінках усіх трьох артистів, де раніше були фото та інформація про них написано: «404 Сторінка не існує або була видалена!». У театрі проводять службове розслідування та обіцяють згодом прокоментувати ситуацію.

Сторінки артистів,які не повернулися до України, видалили із сайту Львівської опери
Сторінки артистів,які не повернулися до України, видалили із сайту Львівської опери

«Станом на зараз у нас проводиться службове розслідування і всі коментарі ми зможемо надати після його закінчення. В цій ситуації треба дуже добре розібратися і потім виступити із виваженою відповіддю. Поки що ми в процесі», – розповіла виданню «УП» керівниця PR-відділу Львівської опери Аліна Плахтієнко.

Зазначається також, що всі троє артистів повідомили про своє рішення колег і попрощались з ними онлайн. В акаунтах артистів у соцмережах жодної інформації про це немає.

Wе не перший скандал такого роду. Зокрема комік Андрій Щегель заявив, що використав тур як можливість втекти від призову. Режисер Тарас Голубков, отримавши дозвіл на виїзд для зйомок фільму в Європі, поїхав до Росії знімати кліп для російської співачки. Через такі випадки у березні 2023 року міністерство культури та інформаційної політики навіть розробило нові правила для виїзду за кордон митців та журналістів, йдеться у публікації.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації