Стало відомо, скількох поліцейських покарали після гучного скандалу у Чернівецькій гімназії. Що заявив полковник Нечитайло

За висновком проведеної перевірки відносно поліцейської застосовано дисциплінарне стягнення у виді попередження про неповну службову відповідність.

- Під час моніторингу соціальних мереж інтернету був виявлений допис щодо можливих неправомірних дій поліцейської відносно учнів одного із навчальних закладів обласного центру. Я ініціював проведення службового розслідування. Всебічно вивчили причини та умови.

За результатами перевірки службової діяльності, до дисциплінарної відповідальності притягнуто вісім працівників, серед яких працівники керівної ланки Чернівецького районного управління поліції та ГУНП.

Подальша служба поліцейської буде не пов’язана з дітьми, - сказав начальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Віктор Нечитайло.

Також керівник поліції Буковини зауважив, що нині триває перевірка інформації, яка викладена у зверненнях учасників освітнього процесу.

- До нас надійшли численні заяви від учасників освітнього процесу, зокрема і батьків. Ситуація є неоднозначною, найближчим часом перевіримо всі викладені факти і приймемо відповідні рішення.

Ювенальна поліція продовжує працювати над вирішенням складної конфліктної ситуації у навчальному закладі та створюватиме безпечне та дружнє середовище для дітей, - додав полковник поліції.

Передісторія:

Ввечері, 6 березня, у соцмережах поліція виявила допис, в якому стверджувалося про ймовірні неправомірні дії поліцейської щодо учнів однієї з гімназій Чернівців. Про це Суспільному повідомила речниця нацполіції області Кароліна Маришева.

Наступного дня батьки дітей звернулися до районного управління поліції щодо можливих неправомірних дій керівництва гімназії та працівниці поліції. Зараз у поліції перевіряють інформацію, про яку йшлося у дописі, та звернення батьків. Щодо поліцейської розпочали службове розслідування.

6 березня у місцевих пабліках оприлюднили допис, в якому користувачі повідомляли, що під час бесіди на тему поведінки у школі представниця ювенальної поліції кричала на дітей, а також погрожувала їм.

Згодом також оприлюднили аудіозапис частини бесіди. На ньому чути, як ймовірно поліцейська кричала на одну з учениць й змушувала її присідати, бо дівчина "не знає, що таке додаток". Коли дівчина відмовилася присідати через біль у ногах, жінка сказала їй після уроків зайти до кабінету з батьками.

Також на записі чути, як жінка кричить на дітей через розпущене волосся, кажучи: "Ви мене як побачили, одразу треба було завʼязувати "патли". А також критикувала одяг й казала: "Будете присідати всі мільйон разів".

"Якщо до вас не доходить через слово, коли вас просять, то дійде через біль у руках і ногах. У нас територія велика, прибирати є за ким", – чути на записі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації