Співзасновник «Кварталу 95» заговорив про дружбу між Україною та росією

Співзасновник «Кварталу 95» та колишній бізнес-партнер президента Володимира Зеленського Борис Шефір заявив в інтерв'ю «Радіо Свободі», що любить російську мову та культуру, а також виступає за «дружбу» між країнами.

Журналіст запитав у Шефіра, які у нього відносини з главою держави. Натомість колишній бізнес-партнер Зеленського відповів, що два роки не зідзвонювався з Зеленським – той, своєю чергою, нібито не бере слухавку, цитує інтерв’ю Главком.

«Він з іншими людьми зараз працює. Зі мною він не спілкується, не телефонує. Мої дзвінки туди залишаються без відповіді. Тому ніяких відносин немає», – сказав Шефір.

Борис Шефір аргументував це ще й тим, що зараз президент «слухає інших людей і робить трохи не те, що мені подобається».

«Ну, от, ви бачите, я розмовляю російською. Я люблю російську мову, російську культуру... Я не можу дивитися, як руйнують пам’ятники Пушкіну в країні. Для мене це дурість. Якби я був поруч (із Зеленським – «Главком») я сказав би: Давай це діло згортати і давай дружити. Але там зовсім інші установки», – висловився він.

Співзасновник «Кварталу 95» додав, що «було б прекрасно» знову «подружитися» з Росією.

Взагалі, потрібно дружити з усіма, і з Росією в тому числі. Путін – не вічний, він здохне – і прийдуть нормальні люди. Ну, ми ж усе життя жили разом. Ну, я принаймні. Я все життя прожив в Радянському Союзі. І ми прекрасно уживалися», – зазначив співзасновник «Кварталу».

30 березня президент Зеленський звільнив Сергія Шефіра з посади першого помічника президента України, а також звільнив та увільнив низку своїх радників та уповноважених. Колишній перший помічник президента України Сергій Шефір заявив, що залишається в команді Володимира Зеленського навіть після звільнення.


Сергій Шефір не підтримує заяви, які зробив його брат

Сергій Шефір прокоментував бажання брата щодо дружби між Україною та РФ
Сергій Шефір. Фото з відкритих джерел

Співзасновник «Кварталу 95» та колишній бізнес-партнер президента Володимира Зеленського Борис Шефір заявив в інтерв'ю «Радіо Свободі», що любить російську мову та культуру, а також виступає за «дружбу» між країнами. Сергій Шефір заявив, що не погоджується із позицією свого брата. Відповідну заяву оприлюднила PR-служба студії «Квартал 95».

«Я категорично не згоден з позицією, яку заявив мій брат в інтерв’ю виданню «Радіо Свобода». Росія – країна-агресор і терорист, яка розвʼязала війну проти нашої країни. Росія і персонально Путін повинні понести відповідальність за злочини, скоєні проти українців», – йдеться в повідомленні, яке цитує Главком.

Сергій Шефір зазначив, що Україні потрібен мир.

«Формула цього миру чітко висловлена Володимиром Зеленським. Його дії як Президента України, які він робить для нашої перемоги, я підтримую як громадянин і друг», – заявляє брат Бориса Шефіра

Сергій Шефір наголошує, що народився у Кривому Розі та жив в російськомовному середовищі. Та війна стала для нього поворотним моментом.

«Я став ще більше шанувати українську мову, а також нашу культуру та історію. Та наш історичний вибір, куди нам йти. Йти тільки до Європейського союзу і НАТО. Жодних інших альтернатив немає. Я мав честь працювати в команді Президента Зеленського, перебувати з ним в Україні всі ці роки після повномасштабного вторгнення і вірю, що наша країна переможе в цій війні. Буду робити все, що можу, для цієї перемоги», – йдеться в повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації