Скандал з поставкою курток для ЗСУ: Радина та Ткач відповіли Резникову на його пропозицію про парі

Нардеп Анастасія Радина та журналіст Михайло Ткач запропонували міністру оборони Олексію Резнікову публічно звітувати про купівлю курток для армії за завищеною ціною.

Голова парламентського антикорупційного комітету Анастасія Радина пообіцяла скласти мандат, якщо голова Міноборони Олексій Рєзніков надасть незаперечні докази, що його відомство не закуповувало для ЗСУ 180 тисяч турецьких літніх курток замість зимових за ціною, завищеною втричі. Про це вона написала у себе у Facebook.

Також депутат попросила Рєзнікова документально довести, що співзасновником фірми посередника, з якою Міноборони уклало договір без тендеру, не є племінником нардепа від "Слуги Народу" та члена комітету ВРУ з оборони Геннадія Касая. Радина закликала Резнікова спростувати до ранку 28 серпня ці звинувачення, які пролунали у розслідуванні журналіста "Української правди" Михайла Ткача, пише Діалог.

Михайло Ткач також у Facebook відповів міністру, який запропонував йому відмовитись на три роки від журналістської діяльності, якщо інформація з розслідування виявиться брехнею.

Ткач відмовився від суперечки та заявив, що міністр оборони країни, яка перебуває в стані війни, повинен укладати не парі, а договори на постачання амуніції для армії за ринковими цінами і не з родичами народних депутатів.

Раніше ми писали, що міністр оборони Олексій Рєзніков запропонував парі депутату Верховної Ради Анастасії Радіній та журналісту "Української правди" Михайлу Ткачу: якщо виявиться, що оборонне відомство справді купило не ті куртки, Рєзніков готовий залишити міністерську посаду. Однак якщо буде встановлено, що Міноборони придбало все ж таки зимові куртки, Радина повинна буде скласти з себе депутатські повноваження, а Ткач - піти з "УП" і протягом трьох років не займатися журналістською діяльністю. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації