Скандал у чернівецькій прокуратурі, Або хто "зливає" відомчі документи Продану, щоб "мочити" Клічука

ЗВІДКИ ВУХА РОСТУТЬ? /

Громадський активіст з Чернівців Євген Герасимчук на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив дуже цікавий пост, який проливає світло, хто і як активно допомагає команді Василя Продана "мочити" команду новообраного голови міської ради Романа Клічука. Пропонуємо вашій увазі цю публікацію без жодних купюр.

Тут виліз один не дуже приємний момент із людьми, які мають бути,як на мене, поза таких моментів.

Вже всім відомо, що за скандальним інформаційним ресурсом Буковини "Чернівецький промінь" стоїть Чернівецький політик Продан Василь Сафронович. Цей канал працює всупереч журналістським стандартам і етичним нормам, доповнюючи це фейками. І минулорічні вибори восени є цьому підтвердження, разом з численними скаргами та складеними адмінпротоколами Нацрадою із питань телебачення і радіомовлення. Але суть не в цьому, суд розбереться!

Засновником і керівником телекомпанії "Чернівецький промінь" являється Скигар Роман Миколайович (із 2019 року він ніби не є керівником, але це формально). А ще цей молодий чоловік являється керівником «Чернівецька Обласна Організація Політичної Партії «Рідне Місто» (в даний час пішов на підсилення ще одного Рідномістянина і займає посаду, Заступника голови ОДА Сергія Осадчука).

Окрім бізнесових відносин Романа Скигара і Василя Продана об'єднують ще й родинні зв'язки. Дружини обох являються рідними сестрами. Скигар (Поліщук) Тетяна Петрівна менш публічна особистість на чернівецьких теренах, як її сестра Оксана Петрівна Продан (Поліщук). Це все через свою роботу, адже вона на посаді... заступника керівника чернівеької міської прокуратури!

Останнім часом ми спостерігаємо активізацію В. Забродського, давнього соратника, а саме підставку для мікрофона і балакаючу голову В. Продана.

Останній, перебуваючи на посаді в.о. мера, за постійне «мочилово» своїх політичних опонентів навіть віддав під чуйне керівництво Забродського МКП "Реклама". Де той цілими днями, замість своїх прямих обов'язків проводив відеотрансляції на передвиборчу підтримку соратника Продана, Віталія Михайлішина.

Вже і після виборів Забродський перейшов у наступ на нового мера Романа Клічука. Нещодавні висвітлення на своїй сторінці документації внутрішнього користування, а саме рапортів із мокрими печатками, складених офіцерами поліції до начальника ГУНП під час подій під ТВК.

Стався витік інформації і звичайно було проведено розслідування. По інсайдерській інформації документи по даній події із поліції були передані до Чернівецької місцевої прокуратури і саме там сталося фотографування даних документів. Саме ця подія була під особистим контролем, як ви думаєте, кого? Правильно, Скигар Тетяни Петрівни, яка частенько зливає секретну інформацію на опонентів Василя Продана. Все це використовується «Чернівецьким променем». Те, що Промінь вже не може висвітлити, використовується рупором Продана Забродський.

Шановна Прокуратура Чернівецької Області та Поліція Чернівецької області, наведіть порядок у своїх рядах. Управління СБ України в Чернівецькій області в Чернівецькій області, зверніть увагу на викладені факти!

Якщо закон для всіх один, і патрульний поліцейський Вадим Бордолян отримав покарання за політичну агітацію та був звільнений, то чому ця ситуація не може бути вирішеною перед законом?

У вас є люди, які замість доброчесного виконання своїх посадових обов'язків хочуть займатись політикою. Виявіть їх у своїх рядах і звільніть. Не мучте їх, а вони не будуть позорити Вас, - йдеться у публікації Євгена Герасимчука у Фейсбук.

Головне фото - ІА АСС


Коментарі:
Більше новин по темі: