Сергію Бродовському, якого підозрюють у наживі на гуманітарних автомобілях, обрали запобіжний захід — тримання під вартою, або застава у майже 200 тисяч гривень

У Чернівцях гендиректору обласної лікарні Сергію Бродовському, якого підозрюють у використанні автомобілів швидкої, обрали запобіжний захід — тримання під вартою з можливістю внесення застави у майже 200 тисяч гривень.

Про це у коментарі Суспільному сказала речниця прокуратури області Наталія Соколовська.

Також Бродовського відсторонили від посади на два місяці.

Його підозрюють у платному перевезенні каретами швидкої, що належали медзакладу. Також перевіряють, чи причетний Бродовський до привласнення п'ятьох автомобілів швидкої, які передали з закордону як гуманітарну допомогу.

Суспільне впродовж двох днів телефонувало на особистий номер Бродовського, аби отримати його позицію. Його телефон вимкнений.

Нещодавно із-за кордону на Чернівецьку обласну військову одміністрацію було отримано 5 машин швидкої медичної допомоги. Але ці машини на передову не поїхали, і навіть не були поставлені на облік на Чернівецьку ОВА чи будь-яку лікарню Чернівецької області, а були поставлені на облік на благодійну організацію «Невідкладна хірургічна допомога Буковини», керівником якої виявився той самий головний лікар Чернівецької обласної лікарні Сергій Бродовський.

На цьому транспортні пригоди не закінчилися. Як тільки автомобілі були поставлені на облік на благодійну організацію, що зареєстрована за місцем проживання головного лікаря, ці автівки почали надавати платні послуги з перевезення хворих! Дійсно, “кому війна, а кому мати рідна”.

Нагадаємо, що Сергія Бродовського призначив на посаду в.о. головного лікаря обласної клінічної лікарні своїм протизаконим розпорядженням не хто інший, як голова Чернівецької ОВА Сергій Осачук. Це сталося 12 березня 2022 року у явно незаконний спосіб, коли губернатор перебрав на себе повноваження обласної ради. (Читайте тут: Осачук поміняв Домбровського на Бродовського у кріслі гендиректора ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня».) А ось такою була рекція обласної ради 11 квітня 2022 року на цей правовий безлад Осачука: Чернівецька обласна рада жорстко відповіла на кадровий беспрєдєл голови ОВА Осачука у воєнний час.

Тепер стає зрозумілим для чого саме потрібні були ці кадрові зміни в такий цинічний спосіб.

Так само стає зрозумілим, що провертати такі справи Сергій Бродовський не міг самостійно без покривання його дій керівництвом ОВА, а, можливо, і за прямих вказівок.

І тут слідчі мають дати чітку відповідь громадськості - чому гуманітарна допомога для Чернівецької ОВА в час війни стає власністю приватної структури? Хто конкретно давав вказівку ставити на облік таким чином? Яка роль в цих оборудках керівництва ОВА і зокрема Сергія Осачука? І на багато інших цікавих запитань.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації