Прокурор Хмельниччини відповів Юрію Бутусову: у нашій області з 225 прокурорів інвалідність мають лише 48 прокурорів. А свою інвалідність я отримав на робочому місці...
Опублікована журналістом Юрієм Бутусовим інформація не в повній мірі відповідає дійсності, зазначив очільник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник у дописі на сторінці у Фейсбук.
За його словами, чисельний склад прокуратури області складає 225 прокурорів. А інвалідність мають лише 48, тому стверджувати що уся прокуратура складається з осіб з інвалідністю не є правильним. Більше того, зазначає прокурор, інвалідність більшості працівників отримана не за останні роки.
«Особисто я маю проблеми зі здоров’ям. У 2005 році отримав травму на робочому місці вивчаючи матеріали кримінального провадження. Групу отримав у 2017 році ще задовго до призначення на посаду. Хвороба не перешкоджає виконанню службових обов’язків. Питання про наявність групи розглядалось під час атестації комісією за участі представників громадськості і міжнародних організацій. Більше того, питання інвалідності прокурорів піднімалось народним депутатом Третьяковою Г.М. ще у 2020 році. Ініціатором був місцевий громадський активіст.
Це питання було предметом дослідження у межах кримінального провадження, яке розслідувалося центральними правоохоронними органами держави. Вислів «дахуючи корупційну схему голови МСЕК» звучить звичайно потужно але у публікації нічим не підтверджений, які і більшість статей автора у яких критикуються органи влади. Так можна сказати про кожного хто отримав групу і займає посаду» – йдеться у дописі.

Олексій Олійник зазначає, що як публічна особа має сприймати оціночні судження громадськості щодо себе і своєї сім`ї як належне але вважає, що це не має межувати з порушенням прав і спотворенням інформації.
«Чинним законодавством не встановлено обмежень щодо роботи осіб з інвалідністю в органах прокуратури. Під час атестації інвалідність прокурорів була предметом розгляду відповідних комісій. Неодноразово ініціювались перевірки і щоразу публікація чергового блогера щодо прокурорів набирає актуальності, наче вони обмежені у правах притаманних звичайному громадянину. Виглядає як дискримінація за ознакою професії прокурор» – додає Олексій Олійник.
-
Як "слуга" нардеп Тищенко з ексдружиною рятують арештовані у їхньому домі сотні тисяч готівки
-
Дорош написав Зеленському, що його хочуть вбити і не хотіли госпіталізовувати після вручення повістки ТЦК. В обласному кардіоцентрі це легко спростували: "Провели обстеження і не виявили підстав"
-
"Я живий і борюся за життя": Дорош, який зник після вручення повістки, знайшовся і записав відео з лікарні
-
Керівник благодійного фонду Дорош був у розшуку ТЦК, як ухилянт. Коли на ВЛК чоловіка визнали придатним до військової служби і вручили повістку, йому стало "погано"
-
Екс-радник Осачука, якого мер Чернівців назвав "аферистом", зірвав сесію міськради. З Ратуші Дороша забрали в ТЦК, бо він виявився "у розшуку"
-
"Це аферист, який використовує приміщення міста і не платить гроші", - Клічук не стримав емоцій про колишнього радника голови ОВА Осачука, керівника "волонтерського штабу" Дороша