Про звільнення і поновлення Манчуленка Гендиректором обласного перинатального центру вже можна знімати серіал. Сьогодні нова серія

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко сьогодні підписав розпорядження про відсторонення від виконання посадових обов’язків генерального директора КНП «Чернівецький обласний перинатальний центр» Дмитра Манчуленка, який поновився на посаді через суд.

Про це Олексій Бойко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

“Людина, на яку складено 6 протоколів про корупцію, чия справа про надання хабара посадовим особам обласної ради перебуває на розгляді у Вищому антикорупційному суді і проти якої відкрите кримінальне провадження за ознаками підробки документів, не може керувати комунальними закладами”, - пояснив свої дії голова обласної ради.

Нагадаємо, 1 листопада, згідно з рішенням суду, Дмитро Манчуленко поновився на посаді генерального директора ОКНП «Чернівецький обласний перинатальний центр». Крім того, заклад зобов'язали виплатити йому компенсацію у розмірі понад 200 тисяч гривень.

Про звільнення і поновлення Манчуленка директором обласного перинатального центру вже можна знімати серіал

"Важко пояснити з яких мотивів пан Манчуленко так наполегливо хоче очолити обласний перинатальний центр, але це точно не на користь закладу, оскільки Дмитра Манчуленка підозрюють у корупційних діях. Тож думаю, що його перебування на цій посаді триватиме недовго, - йшлося у попередньому дописі Олексія Бойка 1-го листопада.

Ще у травні голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко заявим місцевим ЗМІ, що Дмитро Манчуленко подавав до суду понад десять разів для відновлення себе на посаді.

За цей період Манчуленко втрапив у низку скандалів, зокрема в спробу підкупу ним екс-посадовців Чернівецької обласної ради.

Затримання співробітниками СБУ Дмитра Манчуленка на хабарі

17 травня цього року у Чернівцях звільнили гендиректора обласного перинатального центру Дмитра Манчуленка. За це рішення проголосували 42 депутати на сесії обласної ради. Манчуленка звільнили за порушення антикорупційного законодавства.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації