Про відставку глав СБУ та ОГП поки не йдеться - ОП

Венедіктову та Баканова усунули на час проведення розслідування у Генпрокуратурі та СБУ. Генпрокурора Ірину Венедіктову та голову СБУ Івана Баканова не звільняли, а тимчасово усунули для проведення розслідування. Про це заявив радник Офісу президента Андрій Смирнов в ефірі телемарафону.

"Про звільнення цих двох посадових осіб (генпрокурора та голови СБУ - ред.) поки не йдеться. Йдеться про те, що генерального прокурора усунуто з посади, а главу Служби безпеки тимчасово усунено від виконання обов'язків", - наголосив Смирнов.

За його словами, будуть проведені перевірки, за результатами яких президент ухвалить рішення про внесення до парламенту прохання щодо надання згоди про звільнення генпрокурора та голови СБУ.

Смирнов зазначив, що Венедіктову та Баканова усунули для того, щоб унеможливити їхній потенційний вплив на розслідування.

"Усі досить довго чекали конкретніших і, можливо, радикальних результатів від керівників цих двох органів щодо очищення цих органів від колаборантів та державних зрадників. Водночас на шостому місяці війни ми продовжуємо виявляти фактично пачками таких людей у ​​кожному з цих органів", - сказав Смирнов, пояснюючи рішення президента щодо усунення.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що президент Володимир Зеленський усунув з посади генпрокурора Ірину Венедіктову та голову СБУ Івана Баканова.

Раніше видання Politico із посиланням на джерела повідомляло, що Зеленський планує звільнити Івана Баканова з посади голови Служби безпеки через низку невдалих операцій та втрат у Херсоні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації